Komisja ds. Gier w Nowym Jorku (NYGC) głosowała za zatwierdzeniem przepisów dotyczących zakładów sportowych i rozpoczęła okres publicznej debaty. Okres 60 dni będzie trwał do maja, a jeśli komisja spotka się w tym miesiącu, segment może zostać uruchomiony.

NYGC może przyjąć, wycofać lub zmienić zasady. Dlatego, jeśli spotka się w czerwcu, może nawet zalegalizować zakłady w tym samym miesiącu.

Zakłady sportowe byłyby dozwolone w czterech prywatnych kasynach. Ustawa dopuszczałaby tylko zakłady sportowe w kasynach, dla których muszą zostać stworzone specjalne salony. W przeciwieństwie do stanowiska New Jersey, żadne zakłady online lub mobilne nie zostaną zalegalizowane.

Resorts World Catskills ogłosił już, że zajmie się segmentem. Firma macierzysta Empire Resorts powiedziała, że ​​jej bukmacher zajmie 6 tys. stóp kwadratowych.

Sivers Casino & Resort Schenectady również zareagował w publicznej notatce podpisanej przez pełniącego obowiązki dyrektora generalnego Justina Moore’a. Dyrektor wykonawczy świętował zamiar regulowania zakładów sportowych w Nowym Jorku.

Zakłady sportowe nadal rozwijają się w USA po odwołaniu PASPA, stan NY może wkrótce dołączyć do tego działania. NYGC może zdecydować o zatwierdzeniu zakładów sportowych w Nowym Jorku, ale zaczeka na więcej publicznych komentarzy. Okres zakończy się 20 maja, a następnie Komisja podejmie decyzję.


bonusy bez depozytu