Punkty STS Warszawa Bielany. Adresy, oferta, godziny otwarcia

Star-Typ Sport (STS) to bukmacher, który posiada jasną strategię rozwojową – stawia w niej na poszerzanie oferty Internetowej przy jednoczesnym utrzymaniu wagi, jaka jest nałożona na otwieranie przez niego nowych punktów stacjonarnych. Każdego miesiąca firma ta stara się dokonywać ekspansji na terenie Polski, a jednym z wyników tych działań są punkty znajdujące się na warszawskich Bielanach. Co proponują one odwiedzającym je typerom?

Punkty STS Warszawa Bielany. Adresy, oferta, godziny otwarcia
Punkty STS Warszawa Bielany. Adresy, oferta, godziny otwarcia

STS Warszawa Bielany – przegląd oferty

Filarem oferty promocyjnej bukmachera STS na warszawskich Bielanach jest zdecydowanie piłka nożna – z uwagi na fakt, że STS jest głównym sponsorem Reprezentacji Polski, to właśnie na spotkania reprezentacyjne z udziałem biało-czerwonym prezentuje najbardziej konkurencyjną ofertę. Sam jednak pokrywa również większość topowych lig światowych, w tym między innymi hiszpańską, włoską czy francuską.

W ofercie bukmachera znajduje się jednak nie tylko piłka nożna, ale i golf, tenis, siatkówka oraz mniej popularny badminton, baseball czy rzutki. Firma prezentuje też bardzo rozbudowaną ofertę na cieszące się coraz większą popularnością e-sporty, w ich obrębie dając dostęp do wielu gier, w tym League of Legends czy CS GO.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje organizowane przez punkty STS na Bielanach

W swojej ofercie promocyjnej punkty STS na warszawskich Bielanach skupiają się na docenianiu regularnej gry. Jeżeli chcemy z niej skorzystać, musimy posiadać kartę stałego klienta, którą założy nam pracownik wybranego przez nas punktu na miejscu – to jej będziemy używać do dalszej gry. Same bonusy można podzielić na dwie ścieżki, zależne od naszego budżetu:

 • wydając 30 złotych w czasie jednej wizyty (na dowolną ilość kuponów – ważne, aby robić to w ciągu jednego dnia) bonus otrzymamy po 10., 20. i 25. wizycie. Za każdym razem może on wynieść maksymalnie 50 złotych, przy czym jest to kwota równa 10% stawek z przegranych kuponów z danego okresu. Miesięcznie możemy więc pozyskać nawet 150 złotych.
 • wydając 5 złotych bonus będzie skromniejszy. Możemy wybrać – albo po 10 wizytach dostaniemy 10 złotych, albo po 20 – 20 złotych.

Akcja promocyjna jest stała i powtarzalna – możemy więc po nią sięgać każdego miesiąca.

UWAGA!
****
Kod promocyjny BETONLINE na stronie www.STS.pl daje aż 29 PLN bez wpłaty na konto typerskie! To kasa na obstawianie dla każdego chętnego!

STS punkty na Bielanach
STS punkty na Bielanach

Lokale STS na warszawskich Bielanach

Na warszawskich Bielanach STS swoje usługi świadczy w kilku salonach stacjonarnych, każdy z których przyjmuje zakłady na sporty wirtualne, daje dostęp do terminali samoobsługowych i działa siedem dni w tygodniu. Poniżej przedstawiamy przekrój oferty dwóch wybranych – z resztą możemy zapoznać się na oficjalnej witrynie internetowej bukmachera.

01-922 Conrada 13

 • Godziny otwarcia: 9:00-18:00 (pon), 9:00-20:00 (wt-pt), 9:00 – 19:00 (sob), 9:00 – 18:00 (niedz).
 • Sporty wirtualne: dostępne.
 • Klimatyzacja: niedostępna.
 • Telewizor: dostępny.
 • Terminale samoobsługowe: dostępne.

01-466 Powstańców Śl. 106 C lok. 18

 • Godziny otwarcia: 9:00-18:00 (pon), 9:00-20:00 (wt-sob), 9:00 – 18:00 (niedz).
 • Sporty wirtualne: dostępne.
 • Klimatyzacja: niedostępna.
 • Telewizor: dostępny.
 • Terminale samoobsługowe: dostępne.

Jak działają inne punkty STS Kalisz albo lokale Fortuna Elbląg? Wszystkie tego typu informacje znajdziesz na łamach naszego portalu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close