Fortuna Elbląg. Godziny otwarcia + oferta z bonusami

Fortuna to bukmacher, który na naszym rynku działa już od prawie 25 lat. Od początku swojego istnienia miał jedno założenie, którym była ekspansja w formie punktów stacjonarnych – nie zmieniło się ono wraz z upływem czasu, nawet w dobie, kiedy Internet wypiera tego typu naziemne usługi. Jest więc bukmacherem nietypowym i nietuzinkowym, każdego miesiąca otwierającym swoje nowe lokale w różnych miastach Polski. Kilka z nich działa również w Elblągu – to z ich ofertą pragniemy się zapoznać w tym artykule.

Fortuna Elbląg. Godziny otwarcia + oferta z bonusami
Fortuna Elbląg. Godziny otwarcia + oferta z bonusami

Oferta główna Fortuny w Elblągu

Punkty stacjonarne Fortuna w Elblągu daje dostęp do bardzo szerokiej oferty, z której mogą korzystać zarówno typerzy preferujący obstawianie przedmeczowe, jak i ci, którzy lubią obstawiać na żywo – warto jednak pamiętać, że w tym drugim przypadku godziny, w których odbywa się dane wydarzenie sportowe zgrywają się z godzinami otwarcia konkretnego punktu, który nas interesuje.

Głównym elementem oferty elbląskiej Fortuny jest piłka nożna, która jest przez nią pokrywana zarówno na poziomie klubowym, jak i reprezentacyjnym. Fortuna obejmuje jednak zasięgiem wiele innych dyscyplin sportowych, jak siatkówka czy koszykówka, ale też tych uważanych w Polsce za bardziej niszowe – szachy, żużel czy nawet badminton. Ważnym aspektem jej oferty jest też e-sport, którego popularność wzrasta w bardzo dużym tempie.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Program lojalnościowy elbląskiej Fortuny

Oferta promocyjna skierowana do klientów elbląskich filii bukmachera Fortuna obraca się wokół jej dobrze zorganizowanego programu lojalnościowego – Fortuna Klub Plus. Już przy naszej pierwszej wizycie w punkcie warto założyć swoją kartę klienta, bez której uczestnictwo w nim nie jest możliwe. Karta ta jest zupełnie darmowa i najlepiej od razu połączyć ją również z własnym kontem internetowym – w takim przypadku będziemy korzystać z jej dobrodziejstw przez oba kanały dystrybucji usług bukmachera.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Program lojalnościowy Fortuna Elbląg działa w bardzo prosty sposób: każde 2 złote, które przeznaczymy na zakład premiuje nas 1 punktem. Zebrane przez nas punkty możemy z kolei wydawać na darmowe środki na typowanie, albo też na specjalne bonusy.

Fortuna w Elblągu bardzo często organizuje również specjalne akcje promocyjne, zwłaszcza takie ściśle związane z 1 Ligą piłki nożnej, której jest zresztą oficjalnym i tytularnym sponsorem. Wiele spośród nich jest przeznaczone właśnie dla stałych klientów i członków Fortuna Klub Plus – rozsądne jest więc uczestnictwo w nim. Zwłaszcza, że nic nas ono nie kosztuje.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” nadal dostępny na stronie www.STS.pl. Każdy, kto wpisze go przy rejestracji otrzyma 100 PLN na obstawianie!

Fortuna punkty naziemne w Elblągu
Fortuna punkty naziemne w Elblągu

Lokalizacja i godziny otwarcia Fortuny w Elblągu

Fortuna działa w Elblągu w dwóch punktach stacjonarnych – oba funkcjonują od poniedziałku do niedzieli w tych samych, standardowych dla tego bukmachera godzinach. Wszystkie dane na ich temat prezentujemy poniżej.

Fortuna Elbląg – adresy

  • Plac Dworcowy 3A/G, 82-310
  • ul. Gwiezdna 21 A, 82-300

Fortuna Elbląg – godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 9:00 – 21:00
  • Wtorek: 9:00 – 21:00
  • Środa: 9:00 – 21:00
  • Czwartek: 9:00 – 21:00
  • Piątek: 9:00 – 21:00
  • Sobota: 9:00 – 20:00
  • Niedziela: 10:00 – 16:00

Punkty stacjonarne bukmachera nie we wszystkich miastach są tak samo popularne. Te w Elblągu mogą pochwalić się dość sporym zainteresowaniem, podobnie jak Fortuna w Lublinie czy Fortuna Szczecin.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button