Raport z weekendu: międzynarodowa piłka nożna w centrum uwagi

Kwalifikacje Euro 2020 zajmują centralne miejsce, a hat-trick Raheem Sterling kosztuje Betfred £150 000.

Międzynarodowa piłka nożna zdominowała rynek zakładów w ten weekend, gdy trwały kwalifikacje do Euro 2020.

Anglia rozpoczęła przygodę z eliminacjami wygraną 5:0 z Republiką Czeską na Wembley w piątek wieczorem, po hat-tricku Raheema Sterlinga.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Trzy bramki Sterlinga kosztowały Betfred 150 tysięcy funtów, według kierownika ds. PR Petera Spencera.

Spencer powiedział, że operator zazwyczaj cierpi z powodu braku rozgrywek ligowych, ale ekscytujący młody zespół Gareth Southgate podobno dał graczom motywację do ponownego postawienia na międzynarodową piłkę nożną.

„Zazwyczaj borykamy się z brakiem Premier League, ale jest prawdziwy entuzjazm dla drużyny Anglii z Southgate – doświadczyliśmy gwałtownego wzrostu w biznesie w meczach Anglii”, powiedział Spencer.

William Hill opisał ten weekend jako „opowieść o dwóch różnych dniach”. Operator Rupert Adams powiedział, że sobota była „szokująca”, ponieważ dziewięć najlepszych selekcji online było dla graczy.

„Wygrały Hiszpania, Włochy, Luton, Bośnia, MK Dons, Szwecja, Szwajcaria, Lincoln i Grecja. Tylko Bury, który był 10., nie odpadł ”, powiedział Adams.

„Niedziela była znacznie lepsza. Wielkie podziękowania dla Chorwacji, Holandii i Słowenii ”- dodał.

Zwycięstwo Niemiec 3:2 w niedzielny wieczór z Holandią było największym wydarzeniem weekendowym Kindred.

„Naszą największą przegraną było zwycięstwo Włoch z Finlandią 2:0 w weekend. Biorąc pod uwagę wszystko, byliśmy bardzo zadowoleni z marż na kwalifikacjach do Euro 2020.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button