Połowa podatku na 1. kolejkę Ekstraklasy!

Już w najbliższy weekend pierwsza kolejka nowego sezonu Ekstraklasy. Dzięki najnowszej promocji LV BET możesz obstawiać najbliższe mecze z rodzimego podwórka bez konieczności płacenia 12% podatku!

Połowa podatku na 1. kolejkę Ekstraklasy!

Oferta jest dostępna tylko dla osób zarejestrowanych na www.LvBET.pl. Nie trzeba się niej zapisywać. Chcesz założyć konto u bukmachera? Wypełnij formularz, podając aktualny kod promocyjny LV BET!

Promocja z połową podatku na pierwszą kolejkę Ekstraklasy obowiązuje tylko w aplikacji mobilnej bukmachera. Następujące zakłady biorą udział w ofercie: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze.

Start akcji promocyjnej to 17 lipca godzina 10.00, natomiast zakończenie – 23 lipca godzina 20.00.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Obstawianie Ekstraklasy za środki bonusowe nie jest brane pod uwagę przy kwalifikacji do promocji. Liczy się w niej jedynie aktywność za prawdziwe pieniądze.

Na kogo gracze stawiają w tym roku w Ekstraklasie? Aktualne typy bukmacherskie mówią o tym, że największe szanse na mistrzostwo ponownie ma Legia Warszawa!

Kursy na Ekstraklasę 2018
Kursy na Ekstraklasę 2018

Oferta obniżająca podatek dotyczy tylko pierwszej kolejki Ekstraklasy. Oznacza to, że zakłady specjalne i tym podobne nie kwalifikują się do skorzystania ze stawki podatku w wysokości 6, zamiast 12, procent.

Lubisz oglądać mecze swojej drużyny na żywo? Sprawdź, jak otrzymać 50 PLN za karnet! W promocji znajdują się także kluby z Ekstraklasy!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close