Światowy rynek zakładów sportowych będzie wart 155,4 mld USD

Nowy raport pt. Global Sports Betting Market Will Reach USD 155.49 Billion By 2024” został stworzony przez firmę badawczą Zion Market Research, dotyczący zakładów sportowych przewiduje, że rynek światowy w ciągu najbliższych 5 lat będzie wart 155,4 mld USD.

Wartość segment zakładów sportowych na świecie rośnie w bardzo szybkim tempie. W 2017r. oszacowano ją na 104 mld USD, a w 2024r. ta kwota ma już osiągnąć poziom 155,4 mld USD.

Według raportu zakłady sportowe generują około 70% dochodów z gier hazardowych na świecie, a dynamiczny wzrost spowodowany będzie głównie rozwojem nowych technologii i wsparciem ze strony zakładów wirtualnych.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Ponadto dowiadujemy się, że europejska piłka nożna jest największym pionem w tym segmencie, a na drugim miejscu znajduje się baseball.

Przewiduje się, że rynek zakładów sportowych w Azji i Pacyfiku odnotuje największy wzrost w nadchodzących latach. Można to przypisać lepszej kondycji ekonomicznej w całym regionie, która z kolei poprawia dochód do dyspozycji ludności na różne formy spędzania wolnego czasu, takie jak zakłady sportowe.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image