Stanowski ambasadorem bukmachera Fuksiarz

Dziennikarz sportowy, twórca portalu Weszło, Krzysztof Stanowski został ambasadorem legalnego bukmachera Fuksiarz. I chociaż ogłoszono to 1 kwietnia, nie wydaje się, by był to tylko primaaprilisowy żart.

Stanowski ambasadorem bukmachera Fuksiarz
Stanowski ambasadorem bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz.pl – legalny bukmacher online

Legalny bukmacher Fuksiarz jest jedną z najnowszych propozycji na rynku typerskim w Polsce. Marka nie działa jeszcze na tyle długo, by miała wielu klientów, jednak dopiero od 1 kwietnia 2021 roku rozpoczyna swoje działa marketingowe, a tym samym jest szansa, że będzie o niej słychać znacznie więcej, niż do tej pory.

Na dobry początek Fuksiarz ogłosił nazwisko pierwszego ambasadora marki. Został nim Krzysztof Stanowski – znany dziennikarz sportowy, który stoi za sukcesem portalu internetowego Weszło. Na pewno sprawi to, że o bukmacherze dowie się więcej osób, ale jeszcze za wcześnie, by stwierdzić, czy bukmacher za jego sprawą stanie się ulubieńcem typerów w naszym kraju.

Wybór Stanowskiego może być dla niektórych zaskoczeniem, jeśli weźmiemy pod uwagę, że serwis Weszło w przyszłości współpracował już z innymi firmami bukmacherskimi działającymi nad Wisłą.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Marka Fuksiarz na polskim rynku wystartowała dopiero w roku 2021. Posiada licencję Ministerstwa Finansów, która wydana została 9 grudnia 2020. Na razie nic nie wskazuje na to, by zarządcy spółki mieli w planach otworzenie punktów stacjonarnych.

Oferta marki Fuksiarz. Co można tu obstawiać?

U legalnego bukmachera Fuksiarz znajdziemy przede wszystkim zakłady na wydarzenia sportowe. Nie jest to jednak jedyna propozycja oferowana typerom. Chociaż nie znajdziemy tutaj wirtualnych sportów, są za to gry karciane na prawdziwe pieniądze, a wśród nich poker, blackjack i wojna. Gracze na co dzień mogą też korzystać w tym miejscu z cashbacku, a do tego mają możliwość szybkich wypłat wygranych na konto bankowe.

W ofercie serwisu Fuksiarz dostępne są zakłady na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę i wiele innych dyscyplin. Wszyscy zainteresowani typowaniem popularnych sportów mogą tutaj znaleźć coś dla siebie. Niestety, jak na razie nie pojawiły się transmisje online przy obstawianiu live. Mamy za to specjalny dział „Boost”, gdzie istnieje możliwość stawiania zakładów z podwyższonymi kursami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Bonus powitalny Fuksiarz + kod promocyjny

Fuksiarz bonus powitalny to propozycja dla tych, którzy jeszcze nie zakładali konta w tym miejscu. Na start przygotowano tutaj prawdziwy cashback od przegranych aż do 500 zł. Do skorzystania z oferty nie jest potrzebny żaden udostępniony przez markę Fuksiarz kod promocyjny – wystarczy szybkie założenie konta oraz przelanie na nie co najmniej 20 zł.

Niestety, w przeciwieństwie do STS czy Fortuny, nie znajdziemy w Fuksiarzu bonusu bez depozytu. Na ten moment nie posiadamy informacji, czy tego rodzaju promocja pojawi się w tym miejscu i na jakiej zasadzie będzie działać.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button