Firma bukmacherska Unibet w Polsce cieszyła się niegdyś dużą popularnością. Czy jest szansa na to, by ten portal do obstawiania znów był legalny? Jak ma się sprawa licencji Ministerstwa Finansów dla tej marki?

Unibet w Polsce. Licencja MF. Kiedy legalny? Najnowsze informacje i bonusy!
Unibet w Polsce. Licencja MF. Kiedy legalny? Najnowsze informacje i bonusy!

Unibet w Polsce. Kiedy licencja?

Bukmacherzy dla Polaków to tylko i wyłącznie takie firmy, które działają na mocy zezwoleń od Ministerstwa Finansów. To właśnie ten resort odpowiada za wydawanie decyzji dotyczących firm oferujących zakłady internetowe czy stacjonarne.

Wielu graczy dopytuje się, kiedy licencja Unibet w Polsce będzie dostępna. Niestety, trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie w źródłach w 100% pewnych, a to dlatego, iż Ministerstwo aż tak szczegółowych danych nie podaje.

Na pewno jest szansa na to, by stał się Unibet legalny w naszym kraju. By jednak do tego doszło, firma ta musi wyrazić chęć otrzymania niezbędnych pozwoleń, a to już proces, który nie trwa kilka dni, ale miesiące.

Betfan kod promocyjny
Darmowy zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Unibet bukmacher – legalny czy nie?

Na ten moment Unibet w Polsce jest nielegalny i ta sytuacja nie zmieni się w najbliższym czasie. Kto wie, może wkrótce będzie można podać więcej szczegółów na ten temat. Na razie jednak jest za wcześnie, by pisać o jakichkolwiek konkretach, szczególnie popartych faktami.

Doskonałym przykładem firmy zagranicznej z polską licencją jest Betclic Polska. Ta bardzo znana marka jest obecnie u nas legalnym bukmacherem i cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem typerów.

Unibet Polska. Legalny czy nie?
Unibet Polska. Legalny czy nie?

Jeżeli Unibet otrzyma licencję w Polsce, Ministerstwo Finansów na pewno przekaże stosowną informację na ten temat. Możecie być pewni, że portal Blog Bukmacherski będzie trzymał rękę na pulsie w tej sprawie.

1xBet, Bet365, Unibet w Polsce. Bonusy, promocje, kody promocyjne!

Na bieżąco sprawdzamy, co dzieje się na takich stronach jak 1xBet Polska, Bet365 i tym podobne.

Każdy, kto chce grać u zagranicznego, a jednocześnie legalnego, bukmachera, może założyć w każdej chwili konto na stronie marki Betclic. Na ten moment najnowszy bonus to tutaj aż 500 zł jako cashback! Dostępny jest też kod promocyjny KOD500„!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu