W każdy poniedziałek nowego roku bukmacher STS nagrodzi aż 1500 osób. Łącznie w nowej promocji tej marki do zdobycia jest aż 3.500.000 złotych!

STS konkurs 2019. Bukmacher rozda ponad 3 miliony PLN!
STS konkurs 2019. Bukmacher rozda ponad 3 miliony PLN!

Promocja bukmacherska STS

Oferta specjalna „Polubisz Poniedziałek” dostępna jest dla wszystkich osób, które zarejestrowane są na stronie legalnego bukmachera STS.

Uczestnictwo w konkursie możliwe jest tylko i wyłącznie po zapisaniu się do niego. W jaki sposób to zrobić? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Logujesz się na konto na stronie STS
 2. Wchodzisz do działu „Promocje”
 3. Klikasz na obrazek oferty „Polubisz Poniedziałek”
 4. Aktywujesz button „DOŁĄCZ”
 5. Gotowe!

Organizator promocji nalicza punkty na podstawie łącznej sumy stawki zagranej przez gracza od poniedziałku do niedzieli, czyli w jednym etapie.

Do zdobycia jest aż 1500 nagród pieniężnych. Najwyższa z nich wynosi dokładnie 3000 złotych, natomiast najniższa – 20. Poniżej prezentujemy wam dokładną strukturę wypłat w formie graficznej.

Konkurs w STS. Ile można wygrać?
Konkurs w STS. Ile można wygrać?

Zakłady bukmacherskie 2019

Postanowiłeś sobie, że w nowym roku spróbujesz sił w obstawianiu meczów? Krok pierwszy to znalezienie odpowiedniego bukmachera, który będzie dostosowany do twoich potrzeb!

Aby wybrać stronę do obstawiania, dobrze jest przejrzeć każdą z nich i sprawdzić, co dokładnie oferuje. Pomocny może się również okazać Ranking bukmacherów 2019, w którym znajdziecie trzy najczęściej polecane portale wraz z informacjami o ich największych wadach i zaletach.

STS konkurs 2019

Jeżeli masz dodatkowe pytania w sprawie najnowszego konkursu marki STS, odpowiedzi prawdopodobnie znajdziesz na oficjalnej stronie bukmachera.

Oto przykładowe pytania dostępne w dziale FAQ:

 • Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?
 • Kiedy przyznawane są bonusy?
 • Otrzymałem maila z potwierdzeniem otrzymania bonusu. Co dalej?
 • Gdzie mogę sprawdzić, na którym miejscu w rankingu aktualnie się znajduję?
 • Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
 • Ile czasu trwa jeden etap?
 • Jak wypłacić otrzymany bonus?

Możesz również bezpośrednio skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, którego pracownicy znają szczegóły na temat wszystkich ofert STS!

Wykorzystałeś już kod promocyjny 2019 „BETONLINE” na www.eFortuna.pl?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

STS konkurs 2019. Bukmacher rozda ponad 3 miliony PLN!
5 (100%) 2 votes
etoto