Do końca stycznia 2019 osoby zarejestrowane u bukmachera Forbet mogą odebrać poranny bonus. To specjalne doładowanie wygranych aż o 14 procent!

Powraca poranny bonus Forbet!
Powraca poranny bonus Forbet!

Bonus Forbet 2019

Poranny bonus Forbet był już dostępny w ofercie tego bukmachera. Warto jednak wspomnieć o jego reaktywacji, ponieważ jest to pierwsza oferta tego typu przygotowana przez tę markę w nowym roku. A przecież 2019 dopiero się rozpoczął!

Najnowsza premia od Forbet powiększa wygrane aż o 14 procent. Gracz może w ciągu dnia skorzystać z kilku premii – nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń.

Do promocji liczą się jedynie kupony postawione w godzinach 6.00-12.00. Nie można otrzymać powiększonych wygranych w przypadku zakładach zagranych po południu bądź w nocy. W końcu nie bez powodu jest to „poranny bonus”!

Jak wygrywać więcej u bukmachera?

Wygrywanie większych sum w Forbet jest teraz o tyle proste, że do promocji nie trzeba się zapisywać, a wszystko sprowadza się w zasadzie tylko do postawienia odpowiedniego kuponu.

Doładowanie zyskanych pieniędzy przypada tylko tym osobom, które spełnią następujące warunki:

  • Zagrają kupon w wyznaczonych godzinach
  • Dodadzą do kuponu specjalny typ „Wygrywaj więcej 14%” o kursie 1.14
  • Postawią co najmniej cztery zdarzenia
  • Nie dodadzą do kuponu promocyjnego Wirtualnych Sportów
  • Nie zagrają za środki bonusowe

Nowi gracze bukmachera również mogą wziąć udział w tej promocji. Jeżeli nie masz konta akurat w tym portalu, pamiętaj, że możesz teraz wykorzystać specjalny kod promocyjny Forbet. W tym celu wystarczy wpisać „BETONLINE„!

Darmowe konto założysz online na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu