STS Zabrze. Punkty stacjonarne – jakie godziny otwarcia i oferta?

STS jest polskim legalnym bukmacherem, który swoją działalność na terenie naszego kraju rozpoczął już w 1997 roku, a obecnie dokonuje ekspansji nie tylko u nas, ale i w innych europejskich państwach (w tym między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwergii i San Marino). Na rejon jego działania składa się nie tylko Internet, ale i wiele placówek stacjonarnych, których sieć stara się stale rozbudowywać i poszerzać. Działa również w Zabrzu, a o ofercie skierowanej do mieszkańców tego właśnie miasta (w tym bonusach i promocjach) zamierzamy powiedzieć w naszym artykule.

STS Zabrze. Punkty stacjonarne - jakie godziny otwarcia i oferta?
STS Zabrze. Punkty stacjonarne – jakie godziny otwarcia i oferta?

Oferta w salonach STS w Zabrzu

W punktach stacjonarnych bukmachera STS znajdujących się w Zabrzu można skorzystać z pełnej oferty tej firmy, w obręb której wchodzi prawie 20 dyscyplin sportowych (liczba ta może być większa, gdyż pojawiają się w niej dyscypliny sezonowe, a znikają te, w których w danym momencie nie toczą się żadne rozgrywki). Do najpopularniejszych w tym mieście sportów należą między innymi:

 • piłka nożna – piłka nożna jest filarem każdego punktu stacjonarnego STS, w tym również tego zlokalizowanego w Zabrzu. W jej ramach bukmacher pokrywa większość wydarzeń, w tym wszystkie z Ligi Mistrzów, wszystkie spotkania reprezentacyjne (w szczególności te w ramach wielkich imprez sportowych), ale także wiele lig krajowych, w tym nie tylko tę polską, ale i mocne zagraniczne – niemiecką, angielską czy włoską.
 • żużel – jako jeden z niewielu bukmacherów STS pozwala na obstawianie go na żywo, również w swoich punktach. 
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
 • boks – obstawiać można wiele pojedynków nie tylko w boksie zawodowym, ale i amatorskim – nasze zakłady mogą wskazywać na zwycięzcę, ale też tego, czy wygra on przed czasem czy też ile rund będzie trwała walka. Opcji zakładów jest sporo, a STS dba o to, żeby oferta w obrębie boksu była jak najbardziej kompleksowa.

W ofercie STS w Zabrzu znajdują się także sporty wirtualne, stanowiące odskocznie od tych rzeczywistych. Są to sporty niemające swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości, bazujące na fikcyjnych ligach i zrealizowane w postaci możliwych do obstawiania symulacji komputerowych. Spotkania w ich ramach przebiegają szybko, a zatem nasze kupony są realizowane w przeciągu zaledwie kilkunastu minut (choć zależy to od rodzaju zakładu).

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Punkty STS w Zabrzu i ich oferta dla stałych bywalców

STS w Zabrzu zachęca typerów, którzy regularnie grają w punktach stacjonarnych atrakcyjnymi bonusami, zależnymi właśnie od wizyt złożonych w lokalach, ale też od tego, ile pieniędzy w ich trakcie zostanie zostawionych. Tutaj mamy do dyspozycji dwa podstawowe progi:

Gdzie punkty stacjonarne w Zabrzu?
Gdzie punkty stacjonarne w Zabrzu?
 • 30 złotych – jeżeli zostawiamy tyle podczas każdej wizyty, dostaniemy trzy bonusy – jeden przy dziesiątej wizycie, drugi przy dwudziestej, a trzeci – przy dwudziestej piątej. Każdy z nich da nam aż 10% wartości przegranych zakładów – w sumie możemy więc pozyskać nawet 150 złotych co miesiąc.
 • 5 złotych – zostawiając tyle przy każdej wizycie, po dziesięciu dostaniemy 10 złotych na nasze konto bonusowe. Jeżeli zdecydujemy się odwiedzić punkt 20 razy, dostaniemy 20 złotych na grę w przyszłym miesiącu.

TYLKO W INTERNECIE! Bonus bez depozytu do odebrania na www.STS.pl z kodem promocyjnym “BETONLINE”!

Wszystkie środki bonusowe za regularną grę trafiają na kartę STS (do założenia w punkcie w Zabrzu) i istnieje konieczność ich wykorzystania w przeciągu 30 dni od ich dostania. Co ważne, kwoty 30 i 5 złotych są sumami zakładów – nie muszą być przeznaczane na zaledwie jedno spotkanie. Mamy absolutną dowolność pod tym kątem.

Gdzie można znaleźć STS w Zabrzu?

W chwili obecnej STS w Zabrzu świadczy swoje usługi stacjonarne w dwóch punktach zlokalizowanych w dwóch odrębnych częściach miasta. Oba działają przez cały tydzień (choć w różnych przedziałach czasowych) i w obrębie każdego z nich znaleźć można telewizor z transmisjami spotkań, które można obstawiać na żywo (ale również tych realizowanych w obrębie sportów wirtualnych).

 • 41-800 Wolności 266
  • Godziny otwarcia: 9:00 – 18:00 (w poniedziałki i niedziele), 9:00 – 20:00 (w pozostałe dni tygodnia).
  • W lokalu tym można obstawiać sporty wirtualne.
 • 41-800 3 maja 40
  • Godziny otwarcia: 8:00 – 18:00 (w poniedziałki), 8:00 – 19:00 (od wtorku do soboty), 9:00 – 18:00 (w niedziele).

Punkty pracują podobnie jak w przypadku STS Gliwice oraz innych miejscówek należących do bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image