Fortuna Sosnowiec. Godziny otwarcia + aktualna oferta zakładów

Bukmacher Fortuna działa na polskim rynku bukmacherskich niemal od 25 lat, co czyni go jednym z najbardziej doświadczonych, ale nie sam staż sprawia, że jest też jednym z najchętniej wybieranych i najbardziej rozpoznawalnych. Wiele do powiedzenia w tej kwestii mają liczne punkty stacjonarne, które każdego miesiąca otwiera w coraz to nowszych lokalizacjach. Kilka z nich znajduje się również w Sosnowcu – ślicznym mieście w województwie śląskim.

Fortuna Sosnowiec. Godziny otwarcia + aktualna oferta zakładów
Fortuna Sosnowiec. Godziny otwarcia + aktualna oferta zakładów

Podstawowe aspekty oferty Fortuny w Sosnowcu

Fortuna w Sosnowcu daje nam możliwość obstawiania większości popularnych dyscyplin sportowych. W ich obrębie zdecydowanie największą popularnością cieszy się piłka nożna, którą Fortuna Sosnowiec pokrywa zarówno na poziomie ligowym, jak i reprezentacyjnym. Z usług tego bukmachera lubią korzystać kibice 1 Ligi – wszystko ze względu, że jest on jej tytularnym sponsorem i umożliwia obstawianie (a często i oglądanie) wszystkich meczów rozgrywanych w jej ramach.

Oczywiście nie to nie tylko piłka nożna przyczynia się do popularności punktów stacjonarnych bukmachera. Można w nich obstawiać również tenis, siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę, ale także bardziej niszowe sporty – szachy, golf oraz żużel. Fortuna to również dobra oferta na e-sport, z wieloma grami możliwymi do obstawiania.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystkie spotkania można obstawiać w formule przedmeczowej, a wybrane również na żywo.

Fortuna Sosnowiec i jej oferta promocyjna

Podstawą akcji promocyjnych Fortuny w Sosnowcu jest program lojalnościowy firmy, wymagający od nas założenia karty stałego klienta – to nie kosztuje absolutnie nic, a zmusza nas jedynie do poproszenia o nią pracownika któregokolwiek z sosnowickich punktów przyjmowania zakładów. Posiadając tę kartę, każdy nasz zakład (niezależnie od typu kuponu czy sportu, który obstawiamy) promuje nas punktami – po jednym za każde wydanie 2 złote. Za samą rejestrację dostajemy z kolei aż 2800 punktów (równowartość 20 złotych we freebecie). Punkty możemy wydać na:

 • bezpłatne zakłady (freebety);
 • dostęp do bonusów i ofert specjalnych;
 • możliwość dostania upominków, uzależniona od akcji marketingowych Fortuny.

Uwaga! Jeśli gramy również przez Internet, warto powiązać kartę z kontem Internetowym – pozyskiwane środki punktowe będą wtedy szły na to same konto. Zapytajmy więc o to pracownika Fortuny w Sosnowcu!

Rejestrując się na stronie www.eFortuna.pl do odebrania są aż trzy bonusy, w tym jeden bez depozytu! Kod promocyjny brzmi “BETONLINE”

Oferta marki Fortuna w Sosnowcu
Oferta marki Fortuna w Sosnowcu

Godziny otwarcia punktów stacjonarnych Fortuny w Sosnowcu

Fortuna do tego momentu zdecydowała się na otwarcie trzech punktów stacjonarnych w Sosnowcu, z których każdy działa siedem dni w tygodniu. Poniżej publikujemy ich adresy wraz z godzinami, w których są otwarte.

UL. PIŁSUDSKIEGO 40, 41-200

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

UL. KOŚCIELNA 22 LOK. 1, 41-200

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 9:00 – 19:00
 • Wtorek: 9:00 – 19:00
 • Środa: 9:00 – 19:00
 • Czwartek: 9:00 – 19:00
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 9:00 – 17:00
 • Niedziela: 9:00 – 17:00

Fortuna punkty stacjonarne działają w różnych miastach bardzo podobnie. Wystarczy opisywaną przez nas ofertę porównać z tym, co oferuje Fortuna Kraków czy Fortuna Poznań.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image