STS TV z kolejną umową na transmisje wydarzeń sportowych!

Star-Typ Sport, lider branży bukmacherskiej w Polsce podpisał kolejną umową na transmisje wydarzeń sportowych z dostawcą IMG.

STS TV legalny stream online

STS umożliwia wszystkich swoim klientom, którzy przeszli proces rejestracji możliwości oglądania wybranych wydarzeń sportowych na swojej stronie internetowej czy w natywnej aplikacji mobilnej. Obecnie każdego miesiąca takich wydarzeń jest ponad 2 tysiące.

Obejrzeć można legalnie stream online z wielu Europejskich lig Jak Serie A, Bundesligi, La Liga czy Ligue 1. Oczywiście to nie wszystko bo w ST TV to zobaczymy również transmisje z tenisa, siatkówki, piłki ręcznej i wielu innych popularnych dyscyplin sportowych.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Żeby obejrzeć za darmo spotkania u bukmachera STS wystarczy posiadać darmowe konto. Potem już tylko wystarczy wejść w zakładkę “LIVE”, na której widać dokładnie kalendarz z setkami transmisji na żywo.

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

STS TV oferta transmisji na żywo

Nowa umowa z IMG został podpisana do końca 2020 roku i gwarantuje ok. 20 tys. streamów online na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Oglądać całkowicie za darmo można będzie hiszpańską LaLige, angielską Premier League czy włoską Serie A. Dla fanów hokeja jest NHL, a miłośników tenisa streamy z wszystkich turniejów wielkoszlemowych. Naprawdę jest w czym wybierać.

Transmisje w STS TV są dostępne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, niezależnie od tego, czy są aktywnymi graczami i czy posiadają środki na swoim koncie. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się za darmo na stronie bukmachera.

STS był pierwszym legalnym bukmacherem w Polsce, który uruchomił transmisje na żywo dla wydarzeń sportowych.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image