Fortuna z bonusem 20 PLN na Australian Open 2019!

Fortuna przygotowała bonus 20 PLN dla wszystkich osób, które postawią na swoich faworytów w trakcie pierwszego dnia tegorocznego Australian Open!

Fortuna z bonusem 20 PLN na Australian Open 2019!
Fortuna z bonusem 20 PLN na Australian Open 2019!

Bonus na Australian Open 2019

Promocja specjalna jest skierowana jedynie do osób, które są zarejestrowane w Fortunie. W przypadku braku konta, możesz założyć je przez internet na oficjalnej stronie bukmachera.

Obecnie przy rejestracji można wykorzystać Fortuna kod promocyjny 2019. W tym celu wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać specjalne hasło bonusowe: “BETONLINE“.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

https://blogbukmacherski.pl/konkurs-z-nagrodami-lv-bet-2000-pln-na-australian-open/

Poniedziałkowa promocja pozwala na odebranie 20 PLN na obstawianie wydarzeń sportowych dostępnych w ofercie Fortuny. Liczą się w tym przypadku jedynie kupony zagrane przez internet, a nie w punktach stacjonarnych.

Fortuna promocja na poniedziałek

Gracz musi do końca 14 stycznia postawić przynajmniej trzy kupony za minimum 20 PLN, by zgarnąć doładowanie konta. Typy muszą dotyczyć tenisa, a dokładniej Australian Open 2019, a dodatkowo nie mogą być wykorzystane z innej oferty, niż Zakłady Na Żywo!

Na jedno konto nie może zostać przyznany wyższy prezent niż 20 PLN. Fortuna przeleje pieniądze na odpowiednie konta do końca 15 stycznia, czyli najbliższego wtorku.

Do akcji promocyjnej liczą się kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Przypominamy, że Fortuna nie tylko pozwala na obstawianie tenisa, ale także udostępnia mecze online za darmo!

Australian Open 2019 za darmo

Wszystkie mecze na żywo z tenisa w tym Australian Open 2019 można oglądać zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i jego aplikacji mobilnej na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

Konto niezbędne do skorzystania z promocji założysz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image