Totalbet płaci 5 złotych za gola Polski U20!

Reprezentacja Polski rozpoczyna meczem z Kolumbią zmagania na MŚ U-20. Odbierz w Totalbet 5 złotych za każdego gola Biało-Czerwonych w tym spotkaniu!

Totalbet płaci 5 złotych za gola Polski U20!
Totalbet płaci 5 złotych za gola Polski U20!

Totalbet kasa za gole

Oferta specjalna dostępna jest dla wszystkich, którzy posiadają konto internetowe na stronie Totalbet. W chwili obecnej proces rejestracji trwa dosłownie kilka chwil – konto tymczasowe to możliwość gry bez weryfikacji danych!

Jeżeli chcesz skorzystać z czwartkowej promocji, musisz postawić na mecz Polska – Kolumbia U20. Stawka nie może wynosić mniej niż 20 PLN, ale wśród typowanych spotkań mogą być także inne pojedynki młodzieżówek.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Tylko zakłady przedmeczowe są zaliczane, a to oznacza, że nie można grać live, jeśli chce się odebrać dodatkowe pieniądze na obstawianie!

Totalbet nie nakłada na graczy żadnych limitów w kwestii wartości otrzymanego bonusu, tak więc można zdobyć zarówno 5, 10, jak i nawet 50 złotych!

Środki otrzymane w tej ofercie są freebetem, który może być wykorzystany na typowanie kolejnych meczów MŚ U-20 bądź też innych pojedynków z różnych dyscyplin sportowych czy rozgrywek.

Mecz Polska U20 – Kolumbia U20 rozpoczyna się 23 maja 2019 roku o godzinie 20.30. Właśnie do tego momentu masz czas, by zgłosić się do udziału w tej promocji Totalbet!

Interesujesz się młodzieżową piłką nożną? Zobacz ofertę Emocje U20 rządzą od STS, gdzie można wygrać 30.000 PLN!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button