Znasz się na tenisie ziemnym? Udowodnij to w trakcie najnowszej akcji promocyjnej bukmachera Fortuna i zgarnij nawet 500 PLN na obstawianie!

Typerski Szlem. Fortuna płaci 500 PLN znawcom tenisa!
Typerski Szlem. Fortuna płaci 500 PLN znawcom tenisa!

French Open konkurs

Promocja startuje w dniu 26 maja 2019 roku i potrwa do 31. doby tego samego miesiąca. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział, musisz postawić przynajmniej dziesięć kupon kwalifikacyjnych.

Tylko kupony prematch zagrane za co najmniej 2 PLN są brane pod uwagę. Kurs całego zakładu nie może wynieść mniej niż 1.60, jeśli chcesz, by został on zaliczony do tej akcji.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Tenis liga typerów

Najlepszych 30 uczestników otrzyma nagrody pieniężne. Wysokość premii zależy od miejsca w rankingu – im więcej punktów uda ci się zdobyć, tym lepiej!

Jak liczona są „oczka” podsumowywane w generalnej klasyfikacji typerów? Oto zasady:

  • Dla wygranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma kursów zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.
  • Dla przegranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.

Fortuna przygotowała dla najlepszych nagrody pieniężne. Najwięcej, bo aż 500 PLN, można zdobyć za zajęcie lokat od pierwszej do dziesiątej!

  • miejsca od 1 do 10 otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 500 PLN
  • miejsca od 11 do 20 otrzymają nagrodę pieniężną wysokości 300 PLN
  • miejsca od 21 do 30 otrzymają nagrodę pieniężną wysokości 200 PLN

Interesują cię tego rodzaju promocje bukmacherskie? Zapisz się do naszych powiadomień! 🙂


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu