LV BET gra ze Śląskiem Wrocław!

Zakłady Bukmacherskie LV BET po raz pierwszy w historii związały się umową sponsorską z zespołem koszykarskim. Wybór marki padł na wrocławki Śląsk.

LV BET gra ze Śląskiem Wrocław!
LV BET gra ze Śląskiem Wrocław!

Współpraca obu stron potrwa do czerwca 2019 roku, czyli przez 12 miesięcy. Bukmacher zobowiązał się do organizacji różnego rodzaju promocji oraz innych działań skierowanych do fanów wrocławskiej ekipy. Prawdopodobnie będą oni mogli, między innymi, odebrać bonus za karnet.

„Biorąc pod uwagę fakt, że marka LV BET coraz dłużej jest na polskim rynku, kierujemy nasze działania marketingowe do szerszego grona odbiorców. Co za tym idzie staramy się coraz bardziej zaistnieć w świadomości jako podmiot mający wpływ na rozwój polskiego sportu.” – mówi Łukasz Kieza, Country Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Nie wiadomo, ile dokładnie marka LV BET przeznaczy środków na pomoc wrocławskiej drużynie, jednak wiadomo, iż będzie to kwota, która w znacznym stopniu zasili budżet klubu.

„Zakłady bukmacherskie są na całym świecie szeroko obecne w świecie sportu – sponsorują największe kluby i wybitne gwiazdy. Cieszymy się z pozyskania tak poważnego partnera, od długiego czasu kojarzonego z ważnymi markami sportowymi w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że ten sezon będzie początkiem długiej i owocnej – dla obu stron – współpracy” – dodaje Michał Lizak, Prezes Zarządu Śląsk Wrocław Basketball S.A.

Jeżeli śledzicie uważnie to, co dzieje się w świecie legalnych, polskich bukmacherów, na pewno wiecie, że firma LV BET jest sponsorem wielu klubów, przede wszystkim piłkarskich. Marka związana jest, między innymi, z Arką Gdynia, Wisłą Kraków, Widzewem Łódź oraz Wisłą Płock.

———-

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image