W ostatnim meczu 1/16 finału rozgrywek Totolotek Pucharu Polski 2019/2020 Stomil Olsztyn sensacyjnie wyeliminował lidera najwyższej klasy rozgrywkowej. O awansie pierwszoligowca zadecydowała konkurs jedenastek.

Totolotek Puchar Polski: Lider PKO Ekstraklasy odpada z pierwszoligowcem!

„Nafciarze” za burtą

Ostatnie ze spotkań 1/16 finału tegorocznej edycji Totolotek Pucharu Polski zostało rozegrane w czwartek i zakończyło się rozstrzygnięciem, którego chyba nikt się nie spodziewał. Niepokonani od sześciu kolejek ekstraklasy podopieczni Radosława Sobolewskiego pożegnali się z rozgrywkami o krajowy puchar już w II rundzie zmagań.

Doszło do tego w zasadzie na własne życzenie sztabu szkoleniowego płocczan, który zdecydował się zaryzykować, wystawiając drużynę składającą się praktycznie w całości z dublerów, którzy przegrywają rywalizację o miejsce w pierwszej jedenastce na spotkanie ligowe.

Pomimo tego losy awansu ważyły się do samego końca. W nudnym jak flaki z olejem pojedynku nie padły żadne bramki, co oznaczało dogrywkę, w której również nie zobaczyliśmy żadnych goli.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Te padły oczywiście w konkursie rzutów karnych, które lepiej egzekwowali gospodarze, którzy wykorzystali wszystkie cztery jedenastki. Piłkarze Wisły Płock tylko jedną z trzech prób zdołali zamienić na bramkę i marzenia o występie na PGE Narodowym i wzniesieniu pucharu muszą przełożyć na 2021 rok.

Nowy kod promocyjny BetFan

Uczestnicy 1/8 finału w komplecie

Starcie Stomilu z Wisłą Płock zakończyło zmagania w II rundzie Totolotek Pucharu Polski, a to oznacza, że znamy już szesnaście najlepszych ekip tegorocznej edycji. Wśród nich jest zaledwie ośmiu przedstawicieli ekstraklasy: Lech, Zagłębie, Cracovia, ŁKS, Legia, Lechia, Raków i Piast.

Największą niespodzianką na tym etapie zmagań jest awans do kolejnej rundy rezerw warszawskiego klubu, które na co dzień występują na czwartym szczeblu rozgrywkowym, a w środę zdołały pokonać pierwszoligową Odrę Opole.

Losowanie par 1/8 finału zmagań o krajowy puchar zaplanowano na środę 5 listopada o godzinie 12:00.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.