STS Rzeszów. Punkty stacjonarne – adresy + godziny otwarcia

STS jest bukmacherem, który od 1997 roku podbija rynek polski, a od niedawna również rynki zagraniczne (w tym niemiecki, brytyjski czy norweski). Od początku swojego istnienia dopasowuje swoją ofertę do zmieniającej się sytuacji w Polsce (w tym zainteresowania wybranymi dyscyplinami sportu), stale podążając za trendami. Choć ze względu na takie oczekiwania otworzył swój serwis Internetowy (niedługo po starcie firmy), wciąż dużą wagę przykłada również do punktów stacjonarnych, których na terenie naszego kraju posiada przeszło 440. Kilka z nich znajduje się również w Rzeszowie, stolicy województwa podkarpackiego.

STS Rzeszów. Punkty stacjonarne - adresy + godziny otwarcia
STS Rzeszów. Punkty stacjonarne – adresy + godziny otwarcia

Główna oferta STS Rzeszów

W ofercie rzeszowskich punktów bukmachera STS w chwili obecnej znajduje się szeroka gama dyscyplin sportowych, wśród których znalazło się miejsce między innymi na rozgrywki w:

 • piłkę nożną – w jej obrębie znalazło się miejsce zarówno na spotkania ligowe z wielu lig świata (nie tylko z polskiej Ekstraklasy, ale i lig z Hiszpanii, Niemiec, Włoch czy Anglii), ale też mecze na poziomie reprezentacyjnym (czy to towarzyskie, czy też takie związane z udziałem w wielkich imprezach) czy turnieje europejskie (z Ligą Mistrzów, najbardziej popularną, na samym czele).
 • esporty – coraz bardziej popularna gałąź sportów dostępna jest również w punktach stacjonarnych – nawet jeśli związana jest typowo z rozgrywkami prowadzonymi przez Internet. STS było jednym z pionierów właśnie jeżeli chodzi o esporty, a obecnie jego oferta bierze pod uwagę spotkania z większości popularnych lig League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive.
 • koszykówkę – w ofercie wiele lig z całego świata, w tym amerykańskie NBA, ale też większość spotkań reprezentacyjnych.
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście, na stronie www.STS.pl nie zagramy w hitowe Betgames, czyli legalne karty online. Te dostępne są jedynie w internecie, a w pierwszym postawionym zakładzie można postawić bez ryzyka nawet 20 PLN!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W sumie na ten moment STS Rzeszów daje nam do dyspozycji aż 18 różnych dyscyplin, przy czym liczba ta waha się w zależności od sezonu, ale też chociażby od działania wybranych lig (niektóre są zawieszane z przyczyn losowych, inne zaś przekładane na inne okresy – na przykład ze względu na warunki atmosferyczne). W ofercie większości rzeszowskich punktów STS (lista – poniżej) znalazło się miejsce również na sporty wirtualne, a zatem takie, w których obstawiamy komputerową symulację fikcyjnych spotkań sportowych. W związku z tym, że bazują na algorytmie komputerowym, rozgrywają się często i dają nam szansę do bardzo szybkiego rozwiązywania naszych kuponów.

Bonusy rzeszowskich punktów STS

Punkty działające w Rzeszowie proponują użytkownikom dodatkowe bonusy, ściśle związane z regularną grą w ich obrębie. Wszystko rozchodzi się nie tylko o liczby wizyt w danym lokalu, ale też zostawiane w nich regularnie pieniądze. Na tej podstawie wydzielone zostały dwa progi:

 • 30 złotych zostawiane codziennie – jeżeli tyle (lub więcej) zostawiamy w lokalu, możemy liczyć na bonusy o wartości 10% przegranych zakładów. Doliczane są na nasze konto bonusowe po każdym z trzech etapów: po 10 wizytach, po 20 wizytach i po 25 wizytach w danym punkcie w Rzeszowie. W sumie możemy zyskać nawet 150 złotych na nasze konto bonusowe.
STS punkty naziemne mapa
STS punkty naziemne mapa
 • 5 złotych zostawiane codziennie – choć bonus wiąże się z tym samym, różnią się przyznawane przez niego środki. Za 10 wizyt to stałe 10 złotych na konto, a za 20 – 20 złotych, przy czym musimy wybrać, z którego z tych bonusów skorzystamy.

Obie wspomniane promocje powtarzają się co miesiąc, a środki pozyskiwane za ich pośrednictwem musimy wykorzystywać w przeciągu 30 dni od ich pozyskania. Zakłady zawierane za ich pośrednictwem nie zaliczają się do naszych “dziennych wydatków”. Co ważne, przykładowe 30 złotych zostawiane codziennie nie musi iść na jeden zakład. Możemy je rozdzielić na kilka(naście).

Jak założyć konto z bonusem na www.STS.pl. Wystarczy kod promocyjny “BETONLINE”. ZOBACZ VIDEO:

STS w Rzeszowie – godziny otwarcia i lista placówek

W chwili obecnej w Rzeszowie działa pięć placówek STS, każda z których jest klimatyzowana. Poniżej przedstawiamy te kluczowe. Oczywiście, w sprawie każdego punktu wszystko wygląda bardzo podobnie. Rzeszów to niemal to samo co oferta dostępna w STS Kielce.

 • 35-310 Rejtana 49/10
  • Otwarcie: codziennie od 8:00 – 22:45.
  • Elementy oferty: telewizory, terminale samoobsługowe oraz sporty wirtualne (z plusem i bez) w ofercie.
 • 35-002 Sobieskiego 2D/1
  • Otwarcie: codziennie od 8:00 – 22:45.
  • Elementy oferty: sporty wirtualne (z plusem i bez) oraz telewizory.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image