Fani bukmacherki z naszego kraju odliczają dni do premiery nowego-starego buka BetClic Polska. Co nowego słychać w tej sprawie? Zobaczcie najświeższe informacje!

Co nowego w sprawie BetClic Polska?
Co nowego w sprawie BetClic Polska?

BetClic start lipiec 2019

Nowi bukmacherzy zazwyczaj potrzebują kilku miesięcy do tego, by od otrzymania licencji rozpocząć swoją działalność. W przypadku BetClic w Polsce sprawa wydłuża się już niemiłosiernie – niedługo minie prawie rok od momentu, kiedy spółka BEM Operations Limited otrzymała niezbędne zgody Ministerstwa Finansów.

W pierwszych planach mówiło się o tym, że strona BetClic Polska ruszy na początku czerwca 2019. Teraz wiadomo już, iż nie jest to aktualny termin. Najbardziej prawdopodobna data premiery nowego-starego bukmachera to lipiec 2019, a dokładniej kilka dni przed rozpoczęciem nowego sezonu Ekstraklasy.

totolotek bonus bez wpłaty
totolotek bonus bez wpłaty

Na stronie internetowej BetClic nie zmienia się wiele. Cały czas widnieje ta sama informacja o powrocie i nic poza nią. Wiemy jednak, że trwają prace nad serwisem online tak, aby w dniu premiery był w stu procentach gotowy do obstawiania.

BetClic bonus powitalny – kod promocyjny 2019

Bonus powitalny BetClic może na początku wynosić nawet więcej niż trzy cyfry. Szczegóły będą jednak znane dopiero w momencie, gdy strona oficjalnie ruszy.

Prawdopodobnie od razu do dyspozycji graczy oddana zostanie także aplikacja mobilna BetClic. Będzie dostępna na urządzenia z systemami iOS oraz Android.

Będziemy informować was na bieżąco, gdy w sprawie BetClic PL pojawią się tylko jakieś nowe fakty. Może wkrótce ogłosimy też dla was specjalny kod promocyjny BetClic, ale jeszcze jest za wcześnie, by o tym pisać!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Co nowego w sprawie BetClic Polska?
5 (100%) 3 vote[s]
bonusy bez depozytu