Betclic Polska. Co nowego?

Nie trzeba już odliczać dni do premiery Betclic Polska. Bukmacher działa już w naszym kraju zupełnie legalnie – zobacz aktualne informacje o nim i jego bonusach!

Co nowego w sprawie BetClic Polska?
Co nowego w sprawie BetClic Polska?

BetClic start – na początek

Nowi bukmacherzy zazwyczaj potrzebują kilku miesięcy do tego, by od otrzymania licencji rozpocząć swoją działalność. W przypadku BetClic w Polsce sprawa wydłużała się niemiłosiernie – spółka BEM Operations Limited uruchomiła swoją platformę online prawie rok od otrzymania licencji Ministerstwa Finansów!

Dobra wiadomość jest taka, że strona BetClic Polska jest już dostępna i możesz z niej jak najbardziej korzystać. Wszystko, oczywiście, legalnie i bezpiecznie!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

W portalu bukmachera znajdziecie przygotowany przez Betclic bonus na start, da się oglądać mecze za darmo i wiele, wiele więcej!

Oczywiście, jeżeli tylko chcesz, może znaleźć się w twoim urządzeniu przenośnym dostępna na stronie Betclic aplikacja mobilna. Wszystko to zgodnie z prawem!

bonus powitalny – kod promocyjny 2019

Bonus powitalny BetClic to 500 PLN w formie cashbacku, czyli zwrotu w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie bukmachera.

Rejestracja zajmuje tylko chwilę i nie trzeba od razu weryfikować danych. Warto pamiętać o tym, iż tylko przy zapisywaniu się dostępny jest Betclic kod promocyjny KOD500!

Na naszej stronie zawsze znajdziesz informacje o tym, co w danym momencie oferuje Betclic PL!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button