10 PLN na e-sport od STS. Oferta specjalna ESL Pro League dla typerów!

Oferta specjalna z okazji ESL Pro League dla wszystkich typerów w STS. Tylko do 20 marca do zdobycia jest 10 PLN w formie wyjątkowego bonusu. Poznajcie szczegóły!

10 PLN na e-sport od STS. Oferta specjalna ESL Pro League dla typerów!
10 PLN na e-sport od STS. Oferta specjalna ESL Pro League dla typerów!

Bonus bukmacherski na e-sport

W sytuacji, gdy punkty stacjonarne STS oraz wiele rozgrywek piłkarskich ma przymusową przerwę od rozgrywek, obstawianie e-sportu jest jednym z najpopularniejszych wyborów. Bukmacherzy na tę dziedzinę przygotowali obecnie wiele różnego rodzaju bonusów – między innymi mowa o 50 PLN od Betclic dla każdego nowego gracza!

STS znany jest ze wspierania drużyn i zawodników zajmujących się e-sportem, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że właśnie na www.STS.pl do zdobycia jest kolejny bonus na sporty elektroniczne. W tym przypadku mowa o 10 PLN dla każdego gracza zarejestrowanego online!

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

STS online kod promocyjny BETONLINE. Kasa bez depozytu!

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta u bukmachera STS online, może zmienić to w każdej chwili. Rejestracji za darmo można dokonać na stronie www.STS.pl. Aktualny kod promocyjny brzmi BETONLINE, a nowi gracze dzięki niemu otrzymują 29 PLN bez depozytu!

Z okazji ESL Pro League do 20 marca każdy na stronie www.STS.pl może otrzymać 10 PLN premii w formie zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu na mecze e-sportowe. Jakie warunki trzeba spełnić?

  • Kupon musi być zagrany za 21 PLN
  • W zakładzie promocyjnym muszą być 4 mecze (ani więcej, ani mniej)
  • Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynieść 1.50 lub więcej.
  • Tylko przegrane kupony pozwalają na odebranie 10 PLN bonusu

W STS ciągle jest co obstawiać!

Odwołane mecze? E-sport, legalne karty w internecie, a do tego Wirtualne Sporty działają cały czas. Nie zapominajmy też o ligach, w których mecze rozgrywane są bez publiczności. W poniedziałek informowaliśmy o wysokim AKO w Fortunie, które dało zarobić graczowi ponad 1600 złotych za postawione 5!

Przypominamy, że każdy nowy gracz na www.STS.pl poza bonusem bez depozytu otrzymuje też nawet 1200 PLN przy wpłacie numer jeden oraz 20 PLN na grę w STS Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button