Wirtualna Ekstraklasa w STS. Jak ją obstawiać?

Kiedy normalna Ekstraklasa zaczęła nas irytować albo obecnie nie rozgrywa swoich meczów – z pomocą przychodzi ta wirtualna od STS. W jaki sposób można ją obstawiać?

Wirtualna Ekstraklasa w STS. Jak ją obstawiać?
Wirtualna Ekstraklasa w STS. Jak ją obstawiać?

Obstawianie Ekstraklasy… komputerowej

Obstawianie Ekstraklasy może i nie jest najprostszym zajęciem, ale za to niezwykle popularnym wśród typerów w naszym kraju. Sezon na polskich boiskach trwa przez większość część roku, co nie znaczy, że nie ma momentów, w których nie ma możliwość zawierania na nią zakładów. 

Wirtualna Ekstraklasa to propozycja dla tych, którzy chcieliby obstawiać mecze polskich drużyn nie tylko przez 365 dni w roku, ale nawet 24 godziny na dobę. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to niemożliwe, jednak nie chodzi tutaj o granie prawdziwych zawodników, a takich stworzonych z wielu milionów pikseli. 

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Rywalizacja na trójwymiarowych boiskach staje się coraz popularniejsza wśród graczy. Okazuje się, że niektórym zastępuje prawdziwy sport w sytuacjach, gdy ten standardowy jest z jakichś powodów niedostępny. Takie sytuacje nie zawsze da się przewidzieć i właśnie dlatego dobrze jest przygotować się na nie wcześniej. 

Wirtualna Ekstraklasa w Virtual Sports od STS

Czym jest wirtualna Ekstraklasa? To mecze rozgrywane w ramach polskiej ligi, ale w tak zwanych STS Sportach Wirtualnych. Mamy w nich odpowiedniki ekip z najwyższej klasy rozgrywkowej, a naszym zadaniem jest poprawnie wytypować zwycięzcę konkretnego spotkania.

STS nie operuje prawdziwymi nazwami drużyn, ale nie trzeba długo się wysilać, by szybko rozszyfrować kto jest kim. Elka Warszawa to, rzecz jasna, Legia, Nafta Płock to Wisła, a Pasy Kraków – Cracovia. Więcej przykładów? Jaga Białystok, Torcida Zabrze, Wiara Poznań, Wojsko Wrocław. 

STS mecze wirtualne kursy bukmacherskie
STS mecze wirtualne kursy bukmacherskie

Kursy w porównaniu z tymi w tradycyjnej ofercie niewiele się różnią. Znajdziemy tutaj i takie notowania poniżej 1.80, jak i prawdziwe wyzwania nawet dla najbardziej doświadczonych obstawiających. Warto przy tym podkreślić, że nie tylko na wygraną można postawić, bo opcji jest znacznie więcej. 

Jak wygląda obstawianie Ekstraklasy w praktyce?

Tak samo jak w normalnej piłce nożnej, w tej wirtualnej dostępne są zakłady na liczbę goli – możemy postawić na ich łączną ilość albo na wartości kont strzeleckich poszczególnych uczestników spotkania. Bukmacher STS daje także możliwość wykorzystania handicapu, który na pewno doskonale zna każdy miłośnik obstawiania. 

Obstawianie wirtualnej Ekstraklasy nie jest graniem „na ślepo”. Nie musimy tutaj sugerować się tylko i wyłącznie własnym przeczuciem czy sentymentem do konkretnych miast. Dla każdego zespołu prowadzone są szczegółowe statystyki, które mają ułatwić zawieranie zakładów oraz podejmowanie dobrych decyzji. Wszystko to po to, by jak najlepiej symulować świat realny. 

Bonus bez depozytu na start! Jak odebrać? Wystarczy rejestracja na www.STS.pl z kodem promocyjnym 👉👉 BETONLINE

Tylko od gracza zależy, jakimi stawkami będzie operował. Wirtualna piłka nożna powstała zarówno dla tych, co grają za drobne, jak i dla takich, którzy lubią zaszaleć. A że mecze rozgrywane są w szybkim tempie, rozliczenia następują ekspresowo i nie trzeba długo czekać na efekty obranej taktyki. 

Wirtualne Mecze – wystarczy kilka kroków!

Co trzeba zrobić, by postawić swój pierwszy kupon w wirtualnej Ekstraklasie? Wystarczy wykonać wszystkie kroki pokazane poniżej. Absolutnie nie ma w tym nic trudnego, o czym każdy może się przekonać już teraz! 

Krok I – Gracz wchodzi na www.STS.pl i loguje się na swoje konto. Jeżeli go nie posiada, musi je założyć (aktualny kod promocyjny BETONLINE)

Jak obstawiać wirtualną Ekstraklasę? Krok 1
Jak obstawiać wirtualną Ekstraklasę? Krok 1

Krok II – Wśród dostępnych zakładek wybieramy „Sporty Wirtualne”

Jak obstawiać wirtualną Ekstraklasę? Krok 2
Jak obstawiać wirtualną Ekstraklasę? Krok 2

Krok III – Jeżeli nie nastąpiło to automatycznie, wybieramy „Piłka Nożna”. Teraz możemy już rozpocząć obstawianie. Ursy na najbliższy mecze wyświetlane są na bieżąco. Nie ma mowy o jakichkolwiek opóźnieniach. 

Jak obstawiać wirtualną Ekstraklasę? Krok 3
Jak obstawiać wirtualną Ekstraklasę? Krok 3

Możliwości grania na polską ligę wirtualną jest mnóstwo. Nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić aktualne notowania i przejść do gry. Tutaj jednak pojawia się jedno „ale” – potrzebne jest do tego konto typerskie! 

Każdy, kto chce obstawiać wirtualną Ekstraklasę, musi w pierwszej kolejności zarejestrować darmowy profil gracza na www.STS.pl. Na cały proces nie potrzeba więcej niż kilkudziesięciu sekund. Wszystko odbywa się w języku polskim i jest całkowicie legalne. 

STS kod promocyjny BETONLINE – działa także na telefonach!

Formularz rejestracyjny na www.STS.pl wymaga od nas podania kilku podstawowych danych na swój temat. Możemy załatwić to za pośrednictwem komputera albo urządzenia mobilnego (STS aplikacja mobilna dostępna jest na systemy iOS oraz Android). Natychmiastowa weryfikacja nie jest konieczna, dlatego nie potrzebujemy skanować jakichkolwiek dokumentów czy nawet ich przygotowywać! 

Aktywny STS kod promocyjny na ten moment to BETONLINE. Każdy, kto zdecyduje się na wpisanie tego słowa przy rejestracji, będzie mógł otrzymać na dobry początek obstawiania aż 29 PLN w formie bonusu bez depozytu. Premia dodawana jest jako freebet, czyli darmowy zakład! 

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Każdy nowo zarejestrowany, który zdecyduje dokonanie pierwszej wpłaty na www.STS.pl, może liczyć także na niepowtarzalny bonus powitalny 100% do kwoty 1200 PLN. Tylko od wartości przelewu zależy premia – może to być ponad 1000 złotych, a może być i mniej.

Bukmacher STS ma również 20 PLN na STS Betgames. Legalne karty online to poker, wojna oraz bakarat. Dzięki bonusowi można otrzymać premię w przypadku, gdy nie powiedzie nam się w pierwszym postawionym kuponie. Przegrana to automatyczny zwrot stawki! 

Wirtualne Sporty STS to mnóstwo zakładów i promocji!

Wirtualne Sporty STS stają się coraz popularniejsze, dlatego u bukmachera nie brakuje promocji przygotowanych specjalnie dla fanów tego rodzaju obstawiania. Na naszej stronie zawsze przekazujemy najświeższe informacje na ten temat. Reguła jest taka, że przynajmniej raz w tygodniu pojawia się coś interesującego – bonusy od wygranych, dodatkowa kasa na granie a nawet freebety! 

A czy ty kiedykolwiek obstawiałeś mecze wirtualnej Ekstraklasy? Ciekawi jesteśmy, jakie są – twoim zdaniem – największe wady oraz zalety takiego rozwiązania. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button