Voucher STS o wartości 1000 PLN za długi staż. Jak odebrać?

Od ilu lat grasz już u bukmachera STS? Jeżeli twój staż jest naprawdę długi, istnieje spora szansa na to, że otrzymasz voucher, który będziesz mógł zamienić nawet na 1000 PLN na obstawianie meczów!

Voucher STS o wartości 1000 PLN za długi staż. Jak odebrać?
Voucher STS o wartości 1000 PLN za długi staż. Jak odebrać?

Bukmacher STS daje voucher swoim lojalnym klientom

Przeglądając fora internetowe, nie jest problemem natrafić na informacje o tym, którzy bukmacherzy oferują różnego rodzaj premie dla swoich klientów. Dla niektórych otrzymywanie prezentów to coś, bez czego nie wyobrażają sobie obstawiania w danym miejscu. I nie chodzi jedynie o bonusy urodzinowe czy premie za dokonywanie dużych wpłat, ale przede wszystkim o dowody wdzięczności za lojalność wobec konkretnej strony internetowej.

Portal www.STS.pl to miejsce, które jest doskonale znane wszystkim obstawiającym mecze w internecie. To również bardzo popularny bukmacher stacjonarny. Jakiś czas temu pojawiła się w sieci informacja, że bukmacher ten przyznaje swoim klientom z długim stażem specjalne vouchery. Każdy z nich, uwaga, warty aż 1000 PLN!

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

To nie jest dokładnie to samo, co przygotowany przez STS kod promocyjny. Nie mówimy tutaj o premii na start za samo utworzenie konta, ale o bonusie, który jest dostępny dla tych, co rejestrację w STS mają już dawno za sobą. Długi staż to, co prawda, pojęcie względne, jednak wiemy już, ile jest to lat dla STS, co powinno być sporą podpowiedzią dla grających w tym miejscu.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

STS bonus za staż. Ile można otrzymać?

Obstawianie meczów w STS to coś, czym niektórzy zajmują się na co dzień, a inni tylko bardzo sporadycznie. Trzeba mieć na uwadze na pewno to, że STS nie każdemu będzie mógł zaoferować voucher o takiej samej wartości. Ci bardziej lojalni i aktywni mogą liczyć na więcej. I mowa tutaj o naprawdę sporych kwotach!

W STS bonus za staż wyrażany jest nawet w czterocyfrowych kwotach. Jeden z naszych Czytelników poinformował ostatnio, że otrzymał na swoje konto od STS aż 1000 PLN do wykorzystania. W jego skrzynce przypisanej do konta typerskiego znalazła się wiadomość o następującej treści:

Cześć! Dziękujemy za wspólnie spędzone 10 lat. W dowód wdzięczności otrzymujesz voucher o wartości 1000 PLN na dowolne zakłady z naszej bogatej oferty

Z pewnością tego typu niespodzianka ucieszyłaby większość osób, które lubią typować online. Przygotowany przez STS voucher robi wrażenie, gdyż nie tylko mowa tutaj o naprawdę sporej sumie, ale jeszcze można wykorzystać ją na dowolne zakłady, więc nie chodzi jedynie o obstawianie konkretnych dyscyplin, ale także i STS Betgames czy sportów wirtualnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS voucher na 10 lat gry. Jak odebrać 1000 PLN?

Voucher od STS za obstawianie przez 10 lat w tym miejscu wcale nie musi być przyznawany każdemu w takiej samej postaci. Na pewno wiele zależy od tego, ile obrotu generuje się w każdym miesiącu. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że bukmacherzy oferujący prezenty lojalnościowe są czymś, co jest warte pochwały. I STS pod tym względem od dawna przoduje na polskim rynku, chociaż są marki, które również dobrze traktuj swoich klientów, a komentarze na ich temat są ciągle bardzo pozytywne.

Nie ma skutecznego, pewnego na 100% sposobu, który pozwoliłby nam na odebranie vouchera 1000 PLN od STS. Metoda polega po prostu na graniu tak często, jak tylko jest to możliwe.

Oczywiście, najpierw trzeba ten staż rozpocząć, a tutaj potrzebna jest rejestracja konta. Jeżeli ktoś jeszcze nie grał do tej pory w STS online, może utworzyć konto w ciągu kilku chwil na www.STS.pl i z kodem promocyjnym “BETONLINE” zapewnić sobie 29 PLN na start bez depozytu. Co więcej, przy pierwszej wpłacie na konto do odebrania jest jeszcze 100% do 1200 PLN.

Strona internetowa bukmachera STS
Strona internetowa bukmachera STS

Którzy bukmacherzy dają bonusy lojalnościowe?

STS to tylko jedna z marek, gdzie można otrzymać prezent za regularne obstawianie. Gdzie jeszcze coś takiego znajdziemy? Oto kilka przykładów:

  • www.eFortuna.pl – gracz zbiera punkty lojalnościowe, które może wymieniać na zakłady
  • www.Betfan.pl – aktywni gracze otrzymują różnego rodzaju prezenty w strefie dla typerskich VIP-ów
  • www.BetCris.pl – podczas każdych urodzin można liczyć na bonus na obstawianie

Nawet jeśli ktoś nie planuje regularnego typowania meczów w konkretnym miejscu, powinien pomyśleć, czy samo założenie konta nie ma jest dobrym pomysłem. Chociażby po to, by “polować” na różne prezenty, bonusy i tym podobne. Oczywiście, przy bardzo małej aktywności nie ma też co liczyć na bonusy pokroju 1000 PLN czy więcej.

Najważniejsze to jednak grać tam, gdzie jest to legalne. Chodzi głównie o strony, które działają na naszym rynku zgodnie z przepisami, a więc posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Do takich można zaliczyć wszystkie strony podane powyżej oraz wiele więcej. Nie jednak Unibet Polska czy inne tego typu portale.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button