Wirtualne Sporty STS to teraz aż pięć dyscyplin!

Bukmacher STS rozpoczął oferowanie dwóch nowych dyscyplin w swoim dziale Wirtualne Sporty. Teraz można obstawiać również wyścigi koni oraz wyścigi psów!

Wirtualne Sporty STS to teraz aż pięć dyscyplin!
Wirtualne Sporty STS to teraz aż pięć dyscyplin!

STS wirtualne sporty – nowości 2019!

Wirtualne Sporty STS to propozycja dla osób, które lubią obstawiać o nietypowych godzinach albo zależy im na ekspresowym rozliczaniu kuponów. Wszystkie rywalizacje trwają tu dosłownie kilka chwil, a rozgrywki odbywają się o każdej porze dnia i nocy.

W ramach wprowadzonych nowości do komputerowych sportów STS wprowadził dwa świeże produkty – wyścigi konne oraz wyścigi psów. Jeżeli macie już doświadczenie z Virtuals, prawdopodobnie mieliście już kiedyś okazję stawiać na te dyscypliny.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Wyścigi koni w STS!

Aby sprawdzić nowinki od STS, wystarczy wejść na stronę internetową bukmachera (albo do aplikacji mobilnej), a następnie przejść do odpowiedniej zakładki. Do wyboru jest teraz pięć sportów!

Aktualna oferta Wirtualnych Sportów STS to:

  • Piłka Nożna
  • Tenis
  • Koszykówka
  • Wyścigi Koni
  • Wyścigi Psów
sts wirtualne mecze
sts wirtualne mecze

Do grania wymagane jest konto bukmacherskie na stronie STS. Mowa o tym samym profilu, z którego korzystacie przy stawianiu “normalnych” zakładów.

Każdy nowy gracz może w STS otrzymać 29 PLN bez depozytu i do 1000 PLN przy wpłacie numer jeden. Przy rejestracji aktywny jest kod promocyjny STSBETONLINE“. Można wpisać go w odpowiedniej rubryce formularza.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image