Wybory prezydenckie 2020. Przełożone czy nie? Kursy bukmacherskie

Koronawirus a bukmacherka. Czy wybory prezydenckie 2020 w Polsce odbędą się w pierwotnie zaplanowanym terminie? Sprawdzamy aktualne kursy na najważniejsze polityczne wydarzenie tego roku!

Wybory prezydenckie 2020. Przełożone czy nie? Kursy bukmacherskie
Wybory prezydenckie 2020. Przełożone czy nie? Kursy bukmacherskie

Koronawirus a wybory 2020

Koronawirus namieszał nie tylko w życiu codziennym czy sportowym, ale także politycznym. W wielu krajach przesuwane są wybory samorządowe, natomiast na maj w Polsce zaplanowane są wybory prezydenckie. Czy są szanse na to, że się odbędą? 

Głosów jest bardzo wiele. Społeczeństwo, jak zawsze, wydaje się podzielone, chociaż raczej nikt w tym momencie nie wyobraża sobie pójść do urn za nieco ponad miesiąc. Zakłady bukmacherskie na www.Betfan.pl pozwalają na postawienie na jeden z dwóch scenariuszy. 

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Czy wybory prezydenckie 2020 w Polsce odbędą się w maju, a może polityczne plany po raz kolejny zostaną pokrzyżowane przez szalejący koronawirus? Zdecydowanie więcej wskazuje na tę drugą opcję i tak pokazują to także aktualne notowania dostępne na stronie www.Betfan.pl

Kurs na wariant mówiący o przeniesieniu wyborów to 1.30. Oznacza to, że za postawione 100 złotych zarobimy 114. W przypadku drugiej opcji jest znacznie korzystniej – stawka wynosząca 100 to aż 264 złote wygranej! 

Wybory prezydenckie 2020 w Polsce. Kiedy?

Aby postawić na wybory prezydenckie 2020, a raczej na ich datę, wystarczy wejść na www.Betfan.pl. Betfan zakłady specjalne znajdziemy pod nazwą „Rozrywka” albo w lewym panelu polecanych pozycji. 

Betfan zakłady na politykę 
Betfan zakłady na politykę 

Kursy bukmacherskie na wybory cały czas jednoznacznie wskazują na faworyta w postaci Andrzeja Dudy. Mimo wszystko, bukmacherzy nie uważają, iż wszystko rozstrzygnięcie się już w pierwszej turze. Gdyby tak się stało, każde zagrane 10 złotych moglibyśmy zamienić na 26! 

Najpoważniejsza kandydatka obecnie urzędującego prezydenta, czyli Małgorzata Kidawa-Błońska, według kursów, ma niewielkie szanse na uzyskanie ponad 30 procent głosów. Notowania na próg procentowy wyglądają w przypadku kandydatki KO następująco: 

  • Powyżej 22.50% – 1.80
  • Poniżej 22.50% – 1.80

Obstawianie bez podatku, ale za to z bonusem!

Aby obstawiać politykę, sport, ekonomię, a nawet pogodę w Betfan, wystarczy posiadać darmowe konto typerskie na stronie internetowej www.Betfan.pl. Można je założyć w kilka chwil, a aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE”.

Wszyscy nowi klienci bukmachera Betfan mają szansę na zdobycie na start nawet 3000 PLN premii, a po wpisaniu kodu – dodatkowego bonusu jako zakład bez ryzyka 100 PLN! 

Przypominamy, że Betfan to nadal jedyny bukmacher w Polsce, który przez cały rok oferuje swoim klientom obstawianie bez podatku!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button