Wyszejszaja Liha: FK Smalawiczy – Eniergietyk-BDU (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Smalawiczy zawodników Eniergietyk-BDU. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Smalawiczy – Eniergietyk-BDU

Wyszejszaja Liha: FK Smalawiczy – Eniergietyk-BDU

FK Smalawiczy to jeden z faworytów do spadku. Liga białoruska jest dosyć wyrównana i ciężko coś wyrokować już na początku sezonu, ale ich kadra nie powala na kolana i nikogo nie zdziwi, jeśli w tym sezonie się nie utrzymają.

Początek sezonu potwierdza te przypuszczeni. Aktualnie po sześciu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie tylko trzy punkty na swoim koncie i lokują się na przedostatniej piętnastej pozycji w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce u siebie z piłkarzami Dynama Mińsk 1:3.

Eniergietyk-BDU Mińsk to klub z siedzibą w Mińsku, który absolutnie nie stanowi o sile białoruskiej piłki ligowej. W poprzednim sezonie zajęli odległe dwunaste miejsce w ligowej tabeli.

W obecnym rozgrywkach spisują się lepiej i aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach dziewięć punktów. W ostatnich kolejkach grają jednak fatalnie. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z zawodnikami Niomau Grodno 0:3 i była to ich trzecia porażka z rzędu.

W poprzednim sezonie piłkarze FK Smawalniaczy wygrali i siebie z zawodnikami Eniergietyk-BDU Mińsk 1:0. Nie zdziwiłbym się, gdyby taki się powtórzył. Goście grają ostatnio fatalnie, ale gospodarze są słabi od początku rozgrywek. Nie spodziewam się więc emocjonującego meczu i wiele goli raczej tutaj nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
FK Smalawiczy – Eniergietyk-BDU-2,51,50STS

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button