Zakłady na wyścigi konne już dostępne w STS i Fortuna!

Kolejne nowości od legalnych bukmacherów w Polsce. Marki STS oraz Fortuna wprowadziły do swoich ofert wyścigi konne! Co trzeba zrobić, by obstawić rywalizację zwierząt?

Zakłady na wyścigi konne już dostępne w STS i Fortuna!
Zakłady na wyścigi konne już dostępne w STS i Fortuna!

STS i Fortuna z kolejnymi nowościami

Bukmacherzy STS i Fortuna to marki, które zdecydowanie najszybciej reagują na zmiany rynkowe ona aktualne trendy. Udowodniły to 20 marca, kiedy wprowadziły do oferty kolejną nowość – wyścigi zwierząt, w tym wyścigi konne. 

Jeszcze do niedawna polscy gracze mieli możliwość obstawiania u większości bukmacherów jedynie rezultatów z gonitw wirtualnych. Wyjątek stanowił Traf Zakłady Wzajemne, chociaż ten nie wydaje się być podmiotem wyjątkowo popularnym wśród graczy stawiających tradycyjne sporty.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta na wyścigi konne na www.STS.pl i www.eFortuna.pl to okazja do tego, by dosłownie każdy mógł sprawdzić się w typowaniu jednej z najbardziej klasycznych dyscyplin w świecie bukmacherki. Nie wiadomo jeszcze, jak bogata będzie oferta na każdy dzień, ale dobrą wiadomością jest to, że na horyzoncie pojawia się coraz więcej alternatyw dla odwoływanych wydarzeń z piłki nożnej, tenisa i nie tylko. 

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Co potrzeba do grania na wyścigi konne?

Do grania na wyścigi nie potrzebne jest nam oddzielne konto typerskie. Wystarczy te, które już posiadamy zarówno w STS, jak i Fortunie. Pierwsze zakłady już są dostępne i można zagrać na nie w każdej wolnej chwili.

Wszystkie osoby, które chcą sprawdzić się w obstawianiu gonitw, muszą dokonać rejestracji darmowego konta na stronie www.STS.pl. W chwili obecnej dla nowych graczy przygotowano STS kod promocyjny BETONLINE, który na start gwarantuje otrzymanie 29 PLN w formie bonusu bez depozytu! 

wyścigi konne w Fortunie
wyścigi konne w Fortunie

Przypominamy, iż darmowe konto w STS umożliwia także odebranie do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz 20 PLN na STS Betgames. Profil ten, oczywiście, daje też możliwość stawiania na karty, Wirtualne Sporty i wszystko inne, co dostępne jest i na stronie, i w aplikacji mobilnej. 

Wyścigi konne i psów – teraz już nie tylko jako Wirtualne Sporty!

Dla wyścigów konnych nie powstał żaden oddzielny portal. Wszystkie dostępne aktualne zakłady znaleźć można w zakładce „Wyścigi konne”. Warto wspomnieć, iż tuż book dostępna jest kolejna nowość – wyścigi psów. 

Rywalizację zwierząt można stawiać teraz także w Fortunie. W portalu www.eFortuna.pl każdy nowy gracz do zdobycia ma 20 PLN od razu po rejestracji, tak więc nawet brak konta nie powinien być dla nikogo przeszkodą do obstawiania! 

Jak założyć konto z bonusem na www.eFortuna.pl? ZOBACZ VIDEO:

Wyścigi konne zakłady bukmacherskie

Legalny bukmacher Fortuna umożliwia swoim graczom obstawianie gonitw z toru wyścigowego Fairview. Pomiędzy rywalizacjami mamy około 30-40 minut przerwy, jednak kursy wyświetlane są ze sporym wyprzedzeniem, tak by każdy zdążył zapoznać się z ofertą i statystykami. 

wyścigi psów STS
wyścigi psów STS

Zakłady na wyścigi konne u bukmacherów to duży pozytyw, ale na pewno jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na to, by ten dział został w STS czy Fortunie mocno rozbudowany. Będziemy bacznie przyglądać się tematowi i na pewno damy znać, gdy tylko pojawi się więcej faktów!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.  STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button