Zakłady na wyścigi konne już dostępne w STS i Fortuna!

Kolejne nowości od legalnych bukmacherów w Polsce. Marki STS oraz Fortuna wprowadziły do swoich ofert wyścigi konne! Co trzeba zrobić, by obstawić rywalizację zwierząt?

Zakłady na wyścigi konne już dostępne w STS i Fortuna!
Zakłady na wyścigi konne już dostępne w STS i Fortuna!

STS i Fortuna z kolejnymi nowościami

Bukmacherzy STS i Fortuna to marki, które zdecydowanie najszybciej reagują na zmiany rynkowe ona aktualne trendy. Udowodniły to 20 marca, kiedy wprowadziły do oferty kolejną nowość – wyścigi zwierząt, w tym wyścigi konne. 

Jeszcze do niedawna polscy gracze mieli możliwość obstawiania u większości bukmacherów jedynie rezultatów z gonitw wirtualnych. Wyjątek stanowił Traf Zakłady Wzajemne, chociaż ten nie wydaje się być podmiotem wyjątkowo popularnym wśród graczy stawiających tradycyjne sporty.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta na wyścigi konne na www.STS.pl i www.eFortuna.pl to okazja do tego, by dosłownie każdy mógł sprawdzić się w typowaniu jednej z najbardziej klasycznych dyscyplin w świecie bukmacherki. Nie wiadomo jeszcze, jak bogata będzie oferta na każdy dzień, ale dobrą wiadomością jest to, że na horyzoncie pojawia się coraz więcej alternatyw dla odwoływanych wydarzeń z piłki nożnej, tenisa i nie tylko. 

Co potrzeba do grania na wyścigi konne?

Do grania na wyścigi nie potrzebne jest nam oddzielne konto typerskie. Wystarczy te, które już posiadamy zarówno w STS, jak i Fortunie. Pierwsze zakłady już są dostępne i można zagrać na nie w każdej wolnej chwili.

Wszystkie osoby, które chcą sprawdzić się w obstawianiu gonitw, muszą dokonać rejestracji darmowego konta na stronie www.STS.pl. W chwili obecnej dla nowych graczy przygotowano STS kod promocyjny BETONLINE, który na start gwarantuje otrzymanie 29 PLN w formie bonusu bez depozytu! 

wyścigi konne w Fortunie
wyścigi konne w Fortunie

Przypominamy, iż darmowe konto w STS umożliwia także odebranie do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz 20 PLN na STS Betgames. Profil ten, oczywiście, daje też możliwość stawiania na karty, Wirtualne Sporty i wszystko inne, co dostępne jest i na stronie, i w aplikacji mobilnej. 

Wyścigi konne i psów – teraz już nie tylko jako Wirtualne Sporty!

Dla wyścigów konnych nie powstał żaden oddzielny portal. Wszystkie dostępne aktualne zakłady znaleźć można w zakładce „Wyścigi konne”. Warto wspomnieć, iż tuż book dostępna jest kolejna nowość – wyścigi psów. 

Rywalizację zwierząt można stawiać teraz także w Fortunie. W portalu www.eFortuna.pl każdy nowy gracz do zdobycia ma 20 PLN od razu po rejestracji, tak więc nawet brak konta nie powinien być dla nikogo przeszkodą do obstawiania! 

Jak założyć konto z bonusem na www.eFortuna.pl? ZOBACZ VIDEO:

Wyścigi konne zakłady bukmacherskie

Legalny bukmacher Fortuna umożliwia swoim graczom obstawianie gonitw z toru wyścigowego Fairview. Pomiędzy rywalizacjami mamy około 30-40 minut przerwy, jednak kursy wyświetlane są ze sporym wyprzedzeniem, tak by każdy zdążył zapoznać się z ofertą i statystykami. 

wyścigi psów STS
wyścigi psów STS

Zakłady na wyścigi konne u bukmacherów to duży pozytyw, ale na pewno jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na to, by ten dział został w STS czy Fortunie mocno rozbudowany. Będziemy bacznie przyglądać się tematowi i na pewno damy znać, gdy tylko pojawi się więcej faktów!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.  STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button