Legalny bukmacher Traf-Zakłady Wzajemne

Jest 14. legalny bukmacher internetowy w Polsce! Ministerstwo Finansów właśnie przyznało licencję marce Traf-Zakłady Wzajemne, której działalność skupia się na typowaniu wyścigów konnych!

Legalny bukmacher Traf-Zakłady Wzajemne
Legalny bukmacher Traf-Zakłady Wzajemne

Marka Traf-Zakłady Wzajemne należy do Totalizatora Sportowego. Widać, że spółka w ostatnim czasie robi wszystko, by przyciągnąć do siebie jak największą liczbę graczy i właśnie internet stał się jej celem numer jeden. Prawdopodobnie jeszcze w roku 2018 wystartuje też iLotto, czyli inny projekt TW, Lotto online.

Traf legalny bukmacher online

Legalny bukmacher Traf do tej pory działał tylko i wyłącznie stacjonarnie. Umożliwiał obstawianie wyścigów konnych na znanym torze na warszawskim Służewcu. Mimo że marka działa w Polsce już od wielu lat, mało było na jej temat w internecie, chociaż z dnia na dzień przybywało osób zainteresowanych tematem gonitw.

Kiedy Traf Zakłady wzajemne wystartują oficjalnie online? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak wszystko wskazuje na to, że nastąpi to dość szybko po otrzymaniu licencji. Prawdopodobnie platforma ruszy jeszcze w tym roku, chociaż nie do końca wiadomo, co dokładnie znajdzie się w jej ofercie.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Traf wyścigi konne

Czy bukmacher legalny Traf będzie oferował coś więcej niż tylko wyścigi konne? Raczej trudno się tego spodziewać, biorąc pod uwagę, że do tej pory firma specjalizowała się tylko w tej tematyce. Oczywiście, na konkrety jeszcze przyjdzie pora i na pewno w swoim czasie napiszemy wam o nich tyle, ile tylko będziemy w stanie

Bonus powitalny Traf Zakłady Wzajemne 

Gracze na pewno są ciekawi, jak będzie wyglądała gra w 14. legalnym bukmacherze w naszym kraju. Nie wiadomo, czy serwis do typowania będzie wyglądał nowocześnie i czy znajdzie się w nim miejsce dla różnego rodzaju promocji oraz innych ofert specjalnych dla obstawiających.

Aktualny kod bonusowy Fortuna: BETONLINE

Czy na start będzie można otrzymać bonus powitalny? Jeszcze jest za wcześnie, by o tym mówić, ale taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. Na pewno dodatkowe środki na start byłby dobrą promocją i zachęciłyby skutecznie graczy do spróbowania swoich sił w graniu na wyścigi konne.

traf bukmacher legalny 2018
traf bukmacher legalny 2018

Traf licencja bukmacherska od 2018 roku

Marka Traf Zakłady Wzajemne otrzymała licencję pod koniec 2018 roku. Koncesja będzie ważna na okres sześciu lat z możliwością przedłużenia o kolejne. Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z serwisem należącym do Totalizatora Sportowego, jesteśmy niemal pewni, iż jego działalność będzie trwała dłużej niż tylko do 2026 roku.

Co to oznacza, że Traf posiada licencję? Otóż obstawianie u tego bukmachera jest legalne i bezpieczne, nasze pieniądze nie zniknął w dziwny sposób z konta bukmachera jak ma to często miejsce u nielegalnych bukmacherów internetowych.

Jak obstawia się wyścigi konne?

Obstawianie gonitw koni to naprawdę interesujące zajęcie, które nie wymaga wielkiego doświadczenia w typowaniu, chociaż na początku nie zawsze przynosi wysokie wygrane. Gracze przede wszystkim mogą postawić na zwycięzcę wyścigu albo zagrać na to, iż konkretny koń zajmie miejsce w pierwszej dwójce bądź stanie na którymkolwiek ze stopniu na podium.

Jeżeli chcielibyście sprawdzić, czy ten rodzaj obstawiania jest dla was, możecie przekonać się o tym nawet już teraz! Wystarczy wejść do gry u bukmachera, który posiada w ofercie tak zwane Wirtualne Sporty. Nie oddają może one w stu procentach tego, czym gonitwy są w rzeczywistości, ale dają solidne podstawy do tego, by zapoznać się z ogólnymi zasadami panującymi przed wydarzeniach tego rodzaju.

Traf bukmacher strona internetowa
Traf bukmacher strona internetowa

Kod promocyjny Traf Zakłady Wzajemne 

Postaramy się przygotować dla naszych Czytelników specjalny kod bonusowy, który będzie można wykorzystać przy rejestracji w Traf. Oczywiście, poinformujemy was tylko, gdy takie hasło promocyjne stanie się dostępne i będzie już można z niego korzystać.

Jak zapewne się już domyślacie, kod promocyjny Traf Zakłady Wzajemne będzie dostępny tylko w przypadku, gdy firma zdecyduje się na wypuszczenie jakiejś oferty powitalnej czy czegoś w tym rodzaju.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button