Co zrobić, by otrzymać od STS część z puli bonusowej wynoszącej aż 10.000 PLN? Już w tym momencie każdy może to sprawdzić, jednak uprzedzamy już teraz, że zasady są naprawdę proste!

10.000 PLN od STS na mecze Ligi Mistrzów w tym tygodniu!
10.000 PLN od STS na mecze Ligi Mistrzów w tym tygodniu!

STS bonus na Ligę Mistrzów

Przygotowany przez markę STS bonus może wynieść naprawdę dużo albo nieco mniej. Wszystko zależy od samych typerów, gdyż to ich osiągnięcia mają wpływ na wartość środków promocyjnych.

Bukmacher legalny STS przygotował w promocji 10.000 PLN. Pula podzielona zostanie pomiędzy wszystkich uczestników, którym uda się spełnić podane niżej kryteria kwalifikacyjne. Co bardzo ważne – jedno konto = jeden bonus!

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Czy trzeba zapisywać się do tej promocji? Nie, a to dlatego, że jest ona dla wszystkich zarejestrowanych w STS. Jeżeli ktoś nie posiada konta, może dokonać rejestracji w dowolnym momencie.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Przypominamy, że obowiązuje w STS kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i na start dla nowych graczy jest aż 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!

Bonus powitalny STS
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja z kodem promocyjnym „BETONLINE” na STS.pl
  2. Odebranie 29 PLN bez depozytu
  3. Wpłata
  4. Odebranie 100% do 1200 PLN jako bonus powitalny! 🤑

Jak zgarnąć część z puli 10.000 PLN na STS.pl?

W ramach promocji na Ligę Mistrzów do zgarnięcia są pieniądze bonusowe. Aby je otrzymać, gracz musi poprawnie wytypować wybrany przez siebie mecz z 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Do promocji liczą się jedynie kupony SOLO. Nie można zatem grać tutaj zakładów AKO czy też na żywo.

Stawka kupony kwalifikującego się do tej oferty specjalnej musi wynieść co najmniej 13 PLN. Wszystkie pieniądze z tej oferty automatycznie znajdą się na kontach odpowiednich osób.

Ta oferta specjalna od STS obowiązuje tylko do 23 października. Każdy uczestnik na zagranie kuponu ma czas do rozpoczęcia wybranego meczu. Przypominamy, że w tym sezonie spotkania LM odbywają się o 18.55 oraz 21.00.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.