25 PLN bez depozytu na Totalbet.pl – oferta specjalna na Ligę Mistrzów!

Bukmacher legalny Totalbet ma dla graczy, którzy założą konto w trakcie 3. kolejki Ligi Mistrzów, aż 25 PLN w formie bonusu bez depozytu. O co dokładnie chodzi? Podajemy szczegóły już teraz!

25 PLN bez depozytu na Totalbet.pl - oferta specjalna na Ligę Mistrzów!
25 PLN bez depozytu na Totalbet.pl – oferta specjalna na Ligę Mistrzów!

Totalbet freebet 25 PLN – specjalna kasa na LM!

Totalbet freebet wynosi standardowo 10 PLN. Teraz został on powiększony więcej niż o 100% – do zdobycia jest dzięki temu aż 25 PLN na start i to bez konieczności wpłacania chociażby złotówki.

Oferta specjalna obowiązuje w dniach 22-23 października. W przypadku środy promocja wygasa wraz z końcem dnia, czyli tuż po godzinie 23.59.

Bonus w opisywanej promocji wynosi aż 25 złotych. Gracz odbiera specjalny freebet w dwóch częściach – najpierw jako 10, a potem 15 PLN! Łącznie daje to 25 PLN, a to jeszcze nie wszystko!

Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Bukmacher Totalbet daje pieniądze na obstawianie Ligi Mistrzów. 10 + 15 PLN dla każdego!

Do skorzystania z bonusów bez depozytu potrzebny jest specjalny, przygotowany przez Totalbet kod promocyjny. Brzmi on LM2019 i może być wpisany tylko przez nowych graczy jedynie na stronie bukmacherskiej Totalbet.pl.

Nowo zarejestrowani w Totalbet mogą nadal odebrać też standardową premię przy pierwszej wpłacie. W tym przypadku jest to 100% wartości depozytu aż do kwoty 500 PLN. Pół tysiąca to ogromny zastrzyk gotówki na obstawianie online!

Bonus powitalny Totalbet. Kasa na start bez wpłaty! ✅

  1. Rejestracja na www.Totalbet.pl z kodem „LM2019
  2. I bonus bez wpłaty to 10 PLN
  3. II bonus bez depozytu to 15 PLN
  4. Przy wpłacie gracz odbiera dodatkowe 100% od depozytu aż do 500 PLN!

Szczegóły dotyczące tej promocji można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera Totalbet. Regulamin jest dostępny także w wersji mobilnej, dlatego można przejrzeć go w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.

Totalbet jest legalną marką z licencją Ministerstwa Finansów. Właśnie dlatego korzystanie z jego bonusów jest dostępne w 100% zgodnie z przepisami bukmacherskimi!

Pamiętajcie, że na odebranie dwóch bonusów bez depozytu o wartości 25 PLN jest czas tylko do 23 października do godziny 23.59!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button