111 PLN zwrotu na europejskie puchary w Forbet!

Polskie kluby i nie tylko walczą o miejsce w tegorocznych edycjach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Bukmacher Forbet przygotował cashback na najbliższe mecze, dzięki któremu można odzyskać nawet 111 PLN!

111 PLN zwrotu na europejskie puchary w Forbet!

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz posiadać konto na stronie www.iForbet.pl. Pamiętaj, że podczas rejestracji nadal można wykorzystać kod promocyjny Forbet uprawniający do bonusu 50 PLN!

Wszystkie kupony kwalifikujące się do tej promocji muszą być rozliczone do najbliższego czwartku, czyli do 19 lipca, do godziny 23.59. W ofercie liczą się tylko zakłady, w których co najmniej trzy typy dotyczą meczów eliminacji do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Kurs pojedynczego zdarzenia kwalifikacyjnego nie może być niższy niż 1.40. Stawka w promocji musi być równa kwocie 111 bądź 222 PLN. W przypadku przegranej, gracz otrzymuje dokładnie połowę zainwestowanych środków!

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2. Forbet powinien przelać dodatkowe środki na odpowiednie konta do najbliższego piątku (20 lipca) do godziny 23.59. W przypadku jakichkolwiek niejasności, warto napisać do Biura Obsługi Klienta bukmachera.

cashback forbet 111 pln

Oferta na spotkania eliminacyjne jest już dostępna na stronie www.iForbet.pl. Można przejrzeć je w każdej wolnej chwili – zarówno na tradycyjnej stronie internetowej, jak i jej mobilnej odmianie.

Interesują cię inne promocje bukmacherskie? Sprawdź już teraz, co oferują pozostali legalni bukmacherzy w Polsce!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close