EkstraJackpot na Ekstraklasę w Forbet!

Już w najbliższy weekend startują rozgrywki Ekstraklasy. Bukmacher Forbet dla miłośników rodzimego podwórka przygotował zabawę, w której do zdobycia jest nawet 100.000 PLN w gotówce!

EkstraJackpot na Ekstraklasę w Forbet!

Promocja dostępna na stronie www.iForbet.pl. Wymagane jest posiadanie konta u bukmachera, które można założyć przez stronę internetową. W formularzu rejestracyjnym warto podać Forbet kod promocyjny.

Trzeba zagrać kupon z typami na dokładne wyniki meczów najbliższej kolejki Ekstraklasy, by zakwalifikować się do zabawy. Stawka nie może wynieść ani więcej, ani mniej niż 10 PLN.

Co można wygrać? W zależności od poprawności typów, będziesz mógł zgarnąć nie tylko bonusy, ale także nowy telefon iPhone 8, a nawet nagrodę główną, którą jest 100.000 PLN w gotówce!

  • 6 z 8 typów –> 100.000 PLN w gotówce!
  • 5 z 8 typów –> iPhone 8
  • 4 z 8 typów –> 500 PLN bonusu na konto bukmacherskie

Pierwszy mecz nowego sezonu Ekstraklasy odbędzie się już w ten piątek, to jest 20 lipca, dlatego jest coraz mniej czasu na przeanalizowanie najbliższej kolejki oraz tego, jakie wyniki będą w niej możliwe.

typy na ekstraklase

Nagroda gówna przelewana jest bezpośrednio na konto bankowe zwycięzcy. Nie trzeba jej w żaden sposób obracać – od razu po otrzymaniu można przeznaczyć na zakłady bukmacherskie!

W promocji nie bierze się pod uwagę kuponów zagranych za środki bonusowe otrzymane w innych akcjach bukmachera Forbet!

Przypominamy, że nadal w LV BET trwa wymiana karnetów na 50 PLN na obstawianie meczów!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button