14 PLN bez ryzyka na Polska – Słowenia w STS!

To ostatnia szansa na to, by postawić kupon z meczami eliminacji Euro 2020! Bukmacher STS na spotkanie Polska – Słowenia przygotował promocję, w której w przypadku przegranej dostaje się zwrot 14 PLN!

14 PLN bez ryzyka na Polska - Słowenia w STS!
14 PLN bez ryzyka na Polska – Słowenia w STS!

Bukmacher STS z premią na mecz!

Promocja jest dostępna dla wszystkich osób zarejestrowanych u bukmachera STS. Jeżeli ktoś nie posiada konta, może założyć je w dowolnej chwili. Wystarcza do tego wypełnienie prostego, krótkiego formularza online na www.STS.pl.

Przypominamy, że wszyscy nowo zarejestrowani mogą liczyć na specjalne bonusy na start. 29 PLN bez depozytu, a do tego nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie – aż tyle można dostać, wykorzystując aktualny STS kod promocyjnyBETONLINE“.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Bonus na start w STS:

  • 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE
  • Do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie
  • Zakład Bez Ryzyka 200 PLN na mecz Polska – Słowenia
bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Promocja na Polska – Słowenia to propozycja dla tych, którzy martwią się o porażkę w kuponie z typem na ostatni mecz naszej kadry w tym roku. STS zwraca dokładnie połowę postawionej stawki i to każdemu!

Aby skorzystać z promocji, nie trzeba się do niej zapisywać. Zadaniem gracza jest wejście na www.STS.pl i zagranie kuponu za 28 PLN, na którym znajdzie się zakład specjalny “Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a Polska strzeli co najmniej 3 gole”.

Na jedno konto przypada maksymalnie jeden bonus. Kwota doładowania konta nie może wynieść więcej ani mniej niż 14 PLN. Bonus jest stały.

Polska – Słowenia ze zwrotem w STS!

STS bukmacher na wypłatę pieniędzy bonusowych ma czas do 26 listopada. Wszystkie otrzymane środki w ramach promocji trzeba najpierw obstawiać, a dopiero później można wypłacić i wykorzystać na dowolny cel!

W kuponie promocyjnym można zawrzeć także inne typy poza tym specjalnym, o którym mowa powyżej. Warto pamiętać jedynie o tym, że liczy się zawsze pierwszy kupon zagrany według regulaminu oferty.

Kursy bukmacherskie na Polska – Słowenia wyraźnie wskazują, że to Polacy wygrają na PGE Narodowym. Czy rzeczywiście czeka Biało-Czerwonych gładkie zwycięstwo? Przekonamy się 19 listopada po godzinie 20.45.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETONLINE) + bonus 3100 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close