Kalendarze adwentowe na 5 grudnia (czwartek). Jakie promocje na dziś w Forbet, LvBET i Totalbet?

5 grudnia, to jest ten czwartek, to kolejna okazja do tego, by otworzyć kalendarze adwentowe z promocjami bukmacherów. Co przygotowały dla graczy marki Forbet, LvBET oraz Totalbet?

Kalendarze adwentowe na 5 grudnia (czwartek). Jakie promocje na dziś w Forbet, LvBET i Totalbet?
Kalendarze adwentowe na 5 grudnia (czwartek). Jakie promocje na dziś w Forbet, LvBET i Totalbet?

Forbet: Bonus 50% do 500 PLN

Czwartkowa oferta specjalna od marki Forbet to niemal to samo, co dostępne było w minioną środę. Bukmacher po raz kolejny przygotował dla graczy bonus od kolejnej wpłaty i to aż do kwoty 500 PLN!

Aby skorzystać z premii, nie trzeba się nigdzie zapisywać. Warunkiem jest dokonanie przelewu na kwotę co najmniej 20 PLN. Wszystko musi odbywać się w godzinach 15.00 – 18.00. Wpłaty dokonane w innym czasie nie będą się liczyły.

Bonus z dnia 5 grudnia wystarczy obrócić jednorazowo 1 raz, by można było go wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel. Na jedno konto zdobyć można tylko jeden prezent – zawsze liczy się pierwsza, a nie najwyższa, wpłata dokonana w konkretnym czasie.

LvBET: 300 PLN na obstawianie Wirtualnych Sportów

Bonus od kolejnego depozytu można odebrać również w kalendarzu promocji na stronie internetowej LvBET. W tym przypadku bonus może wynieść maksymalnie 300 PLN, a wykorzystać go można tylko i wyłącznie na Wirtualne Sporty.

LvBET: 300 PLN na obstawianie Wirtualnych Sportów

Jeżeli chcemy dokonać promocyjnej wpłaty do LvBET, musimy to zrobić do końca dnia. Liczy się zawsze pierwszy przelew, jaki zostanie dokonany w okresie trwania akcji specjalnej.

Totalbet: Cashback na esport

Są tutaj tacy, których interesują zakłady na esport? Bukmacher Totalbet na dzień 5 grudnia przygotował pełen zwrot stawki w przypadku przegranej z typami na CS:Go, LoL oraz inne produkcje związane ze sportem elektronicznym.

Oferta jest dostępna tylko i wyłącznie do końca dnia. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale warto mieć na uwadze, że cashback nie może wynieść więcej niż 50 PLN.

Totalbet: Cashback na esport

Jeżeli ktoś nie posiada konta w Totalbet, przypominamy, iż obecnie można zgarnąć u niego najwyższy bonus powitalny w Polsce o wartości 5000 PLN!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button