Bożydar Iwanow dołączył do grona osób promujących legalnego bukmachera forBET. Znany dziennikarz sportowy podpisał w dniu dzisiejszym roczną umowę współpracy z możliwością przedłużenia! 

Bożydar Iwanow ambasadorem marki forBET

Grono ambasadorów forBET stale się poszerza. Jako pierwszy związał się z tą firmą polski bramkarz, Artur Boruc. Później przyszła kolej na zawodniczkę MMA Karolinę Kowalkiewicz. Trzecim wyborem firmy miała być osoba związana z mediami sportowymi, dlatego też Bożydar Iwanow wydaje się jak najbardziej słusznym wyborem.

Kalendarz promocji forBET

Dziennikarza z pewnością zobaczymy w wielu materiałach promocyjnych bukmachera. Niewykluczone też, że będzie twarzą jakiejś konkretnej oferty lub ofert specjalnych, podobnych do kalendarza promocji bukmacherskich forBET 2018.

Bożydar Iwanow (ambasador forBET)
Bożydar Iwanow (ambasador forBET)

Bukmacher nie zdradził zbyt wiele szczegółów dotyczących współpracy z Iwanowem. – Nasi klienci i czytelnicy będą mogli czytać i oglądać przygotowywane przez Iwanowa felietony, komentarze i zapowiedzi ciekawych wydarzeń sportowych – czytamy na łamach oficjalnego portalu bukmachera, www.iForBet.pl.

Szykuje się owocna współpraca!

Umowa z ambasadorem została zawarta na okres jednego roku, ale obie strony nie wykluczają kontynuowania współpracy przez kolejne lata. Możemy być pewni, że w ciągu najbliższych dni pojawi się u bukmachera znacznie więcej materiałów z Iwanowem i jego dziennikarskim środowiskiem.

ForBET zorganizował dla swojego nowego partnera specjalną sesję zdjęciową. Jej kulisy znajdziecie w poniższym materiale wideo:


bonusy bez depozytu