Bonus 300 PLN na powrót Ekstraklasy!

Zakłady bukmacherskie LvBET przygotowały promocję na wznowienie rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy po przerwie zimowej. Obstaw mecze i odbierz nawet 300 PLN bonusu! 

Kiedy?

Promocja startuje dokładnie 5 lutego o godzinie 0.01, a zakończy się wraz z ostatnimi rozliczeniami meczów Ekstraklasy, czyli 12 lutego o godzinie 17.59.

Bonus 300 PLN – jak otrzymać?

Aby mieć szansę na wygranie bonusów przygotowanych przez LvBET online, należy postawić kupon z typami na mecze 22. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Bonus 300 PLN na powrót Ekstraklasy!

Organizator oferty specjalnej ma dla najlepszych premie pieniężne. Struktura wypłat tej zabawy wygląda następująco:

  1. miejsce – 300 PLN
  2. miejsce – 200 PLN
  3. miejsce – 100 PLN

Każda osoba zarejestrowana w LvBET może maksymalnie otrzymać jedną nagrodę. W przypadku zajęcia, na przykład, pierwszego i trzeciego miejsca, dostaje się bonus przygotowany dla wyższej lokaty.

Jakie kupony biorą udział?

W promocji biorą udział tylko kupony KOMBI z co najmniej trzema zdarzeniami. Minimalna stawka kwalifikacyjna to 20 PLN, a kurs – 1.50. Nie można w ramach oferty stawiać zakładów za środki otrzymane w ramach innej oferty, między innymi, bonusów regularnych i tym podobnych.

Aktualne kursy bukmacherskie na Ekstraklasę (LvBET Zakłady Bukmacherskie)
Aktualne kursy bukmacherskie na Ekstraklasę (LvBET Zakłady Bukmacherskie)

Udziału nie biorą również selekcje rozliczone jako zwrot, czyli po kursie 1.00, a także „half won”.

LvBET – 20 PLN bez depozytu!

Możesz dołączyć do ekipy legalnego bukmachera LvBET już teraz! Na „dzień dobry” możesz otrzymać 20 PLN bez depozytu, a w przypadku pierwszej wpłaty na konto – nawet 1000 PLN. To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert dostępnych obecnie w branży!

Ekstraklasa startuje po przerwie 9 lutego. Pierwszy mecz pomiędzy Wisłą Płock a Górnikiem Zabrze zaplanowany jest na godzinę 18.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button