20 PLN na pierwszy mecz Polaków na mundialu!

Zakłady Bukmacherskie LV BET organizują ofertę specjalną, dzięki której można zyskać 20 PLN na obstawianie najbliższego meczu reprezentacji Polski z Senegalem!

20 PLN na pierwszy mecz Polaków na mundialu!
20 PLN na pierwszy mecz Polaków na mundialu!

Ta promocja na MŚ 2018 dostępna jest dla wszystkich, którzy posiadają konto na stronie www.LvBET.pl. Aby otrzymać bonus, gracz musi zagrać kupon za co najmniej 30 PLN w dniach 15-18 czerwca.

Do oferty kwalifikują się jedynie kupony KOMBI, które spełniają następujące wymagania:

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

  • kurs minimalny 2.00
  • minimalna liczba selekcji: 3
  • stawka minimalna 30 PLN
  • kupon wygrany

Reprezentacja Polski zagra swój pierwszy mecz na tegorocznym mundialu już 19 czerwca. To właśnie tego dnia około godziny 12.00 na kontach uczestników promocji pojawi się bonus 20 PLN, który będą mogli wykorzystać na zakłady na starcie Biało-Czerwonych z Senegalem.

Selekcje rozliczone w kuponie objętym promocją jako “Zwrot”, po kursie 1.00, nie biorą udziału w tej akcji. Przypominamy, że to samo tyczy się przegranych!

Polscy Bukmacherzy
Kursy na mecz Polska - Senegal LV BET
Kursy na mecz Polska – Senegal LV BET

Wszystkie postawione zdarzenia, które będą znajdowały się na kuponie, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane do zakończenia promocji. W przeciwnym wypadku nie można ubiegać się o bonus 20 PLN!

Każdy z graczy może zgarnąć maksymalnie jedną premię na mecz Polska – Senegal.

Jeżeli jeszcze nie jesteście klientami LV BET, sprawdźcie bonus powitalny 1500 PLN, który obowiązuje podczas mistrzostw świata w Rosji.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image