Zagraj na mistrza świata i odbierz 600 PLN w Forbet!

Mimo pierwszych rozstrzygnięć na mundialu, trudno już teraz przewidzieć, kto wygra cały turniej. Warto jednak spróbować swoich sił i postawić zakład na zwycięzcę MŚ 2018, gdyż Forbet dodaje teraz aż 600 PLN do wygranych kuponów!

Zagraj na mistrza świata i odbierz 600 PLN w Forbet!
Zagraj na mistrza świata i odbierz 600 PLN w Forbet!

W ramach najnowszej oferty specjalnej przygotowanej dla nowych klientów Forbet, każda osoba, która zarejestruje się na stronie www.iForbet.pl, ma szansę otrzymać 600 PLN dodatku na zakład na zwycięzcę MŚ 2018.

Podczas rejestracji trzeba podać Forbet kod promocyjny, który w tym przypadku przypisany jest do konkretnych drużyn. Jeżeli wpiszesz hasło, a następnie zagrasz za 30 PLN na tę samą drużynę, będziesz mógł otrzymać dodatek w przypadku, gdy twoim faworytom się powiedziecie.

Obowiązujące kody: Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Francja, Argentyna, Belgia, Anglia, Portugalia, Urugwaj, Chorwacja, Kolumbia, Rosja, Polska, Szwajcaria, Dania, Meksyk, Szwecja, Serbia, Senegal, Peru, Islandia, Egipt, Nigeria, Japonia, Australia, Maroko, Kostaryka, Iran, Korea, Tunezja, Arabia, Panama.

mundial 2018 forbet

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Oferta specjalna obowiązuje tylko nowych graczy. Dostępna jest do 19 czerwca do godziny 23.59.

Wszystkie dodatkowe środki znajdą się na odpowiednich kontach w ciągu 48 godzin od rozliczenia kuponu objętego promocją.

Osoby już zarejestrowane w Forbet nie mogą skorzystać z tej promocji.

Jeżeli jeszcze nie wiecie, na kogo postawić, sprawdźcie koniecznie typy bukmacherskie Mundial 2018, w których znajdziecie informację o największych faworytach imprezy w Rosji!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close