Legalny bukmacher Forbet przygotował na środę (13 czerwca) ofertę specjalną, w której za złożenie zakładu na finałową parę MŚ 2018 można otrzymać aż 200 PLN bonusu!

200 PLN bonusu na finał MŚ 2018!
200 PLN bonusu na finał MŚ 2018!

Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 13 czerwca. Dostępna jest dla osób zarejestrowanych na stronie www.iForbet.pl i zapisanych do kalendarza promocji o nazwie „Droga do Moskwy„.

Aby otrzymać bonus 200 PLN, należy postawić kupon za co najmniej 10 PLN na najlepszą parę tegorocznych mistrzostw świata 2018. Dodatkowe środki można otrzymać jedynie w sytuacji, gdy uda się poprawnie wytypować dwa zespoły, które spotkają się w finale.

Kto ma największe szanse na to, by wystąpić w walce o najcenniejsze piłkarskiego trofeum naszego globu? Sprawdź aktualne Typy na MŚ 2018!

W kuponie promocyjnym mogą znaleźć się również inne zakłady poza tym na finał, jednak w takim przypadku premia przyznawana jest dopiero wtedy, gdy wszystkie typy okażą się trafione.

Kto zagra w finale MŚ 2018?
Kto zagra w finale MŚ 2018?

Dodatkowe pieniądze przelane zostaną na konta graczy w ciągu 48 godzin od rozliczenia wygranego klubu biorącego udział w promocji. Bonus ważny jest 30 dni od zaksięgowania u gracza.

Nie można skorzystać z tej oferty, jeżeli postawi się kupon za środki otrzymane w ramach innej promocji – bonusu powitalnego itp.

Kto waszym zdaniem sięgnie w tym roku po tytuł najlepszej reprezentacji piłkarskiej na świecie? Macie teraz doskonałą okazję sprawdzić, czy wasze przypuszczenia okażą się prawdziwe!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu