Betfan daje 500 złotych zwrotu na mecz Polaków z Łotwą!

500 złotych zwrotu można odebrać na mecz Polaków z Łotwą u legalnego bukmachera Betfan. Oferta specjalna dostępna jest tylko dla tych, którzy stawiają grubą kasę!

Betfan daje 500 złotych zwrotu na mecz Polaków z Łotwą!
Betfan daje 500 złotych zwrotu na mecz Polaków z Łotwą!

Betfan daje kasę – porażka to 500 złotych!

Reprezentacja Polski w czwartek po godzinie 20.45 zmierzy się z Łotwą w kolejnym meczu eliminacji Euro 2020. Bukmacherzy stawiają Biało-Czerwonych w roli zdecydowanego faworyta – kursy na piłkarzy trenera Brzęczka wynoszą maksymalnie 1.15!

Teraz nie trzeba już bać się o piłkarskie niespodzianki. Dzięki ofercie marki Betfan do zdobycia jest aż 500 złotych zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu z typem na spotkanie Łotwa – Polska!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Zwrot na Łotwa – Polska, czyli specjalny cashback!

Jak dokładnie to działa? Nie ma żadnej filozofii – gracz stawia kupon o określonych parametrach, a jeżeli nie uda mu się wygrać, Betfan zwraca mu kasę w wysokości 500 złotych!

🤑 Zwrot 500 PLN w Betfan 🤑

  1. Postawienie kuponu na Betfan.pl (założenie konta to 3000 PLN + 100 PLN jako zakład bez ryzyka!
  2. Co najmniej jeden typ na mecz Łotwa – Polska po kursie 1.60 lub wyższym
  3. Minimum dwa inne zakłady na piłkę nożną po kursie 1.60 lub wyższym
  4. Porażka? Zwrot! Zwycięstwo? Cała kasa ląduje na koncie!

Aktualny kod promocyjny Betfan to „BETFAN„. Każdy nowy gracz może go wpisać, by zgarnąć na dobry początek 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka!

Oferta ze zwrotem jest ograniczona czasowo. Mecz Biało-Czerwonych z Łotwą już o godzinie 20.45 i to do tego czasu można zagrać kupon objęty tą promocją!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button