Bonusowy Pressing – 10 PLN w Fortunie na eliminacje Euro 2020!

Bukmacher Fortuna ma dla graczy obstawiających eliminacje Euro 2020 specjalny bonus w wysokości 10 PLN. Co zrobić, by go odebrać? Poznaj szczegóły na ten temat już teraz!

Bonusowy Pressing - 10 PLN w Fortunie na eliminacje Euro 2020!
Bonusowy Pressing – 10 PLN w Fortunie na eliminacje Euro 2020!

Fortuna Bonusowy Pressing

Oferta specjalna na eliminacje Euro 2020 obowiązuje w dniach 7-9 czerwca. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział, wystarczy, że posiadasz konto na stronie bukmachera.

Bonus Fortuna przyzna każdej osobie, która w okresie trwania promocji postawi przynajmniej trzy kupony za minimum 10 PLN brutto. Na każdym kuponie musi znaleźć się przynajmniej jeden typ z eliminacji Euro 2020.

eliminacje euro 2020 typowanie online
eliminacje euro 2020 typowanie online

10 PLN na obstawianie Eliminacji Euro 2020

Do promocji wliczają się kupony z oferty prematch. Granie Meczów Na Żywo nie jest brane pod uwagę, a tym samym nie można dzięki niemu zgarnąć premii.

Dodatkowe środki przyznane zostaną graczom w formie punktów lojalnościowych, które można wymienić na 10 PLN na obstawianie. Jedno konto – maksymalnie jedna premia!

Prezent zostanie przelany odpowiednim osobom w dniu 10 czerwca. Po obrocie może być wykorzystany na dowolny cel, a więc wypłacony albo wydany w zakładach bukmacherskich.

Pamiętaj, że cały czas możesz założyć konto tymczasowe Fortuna, a więc profil bez weryfikacji danych! Jest to w stu procentach legalne i bezpieczne!

A oto promocja w skrócie:

  • Oferta: tylko prematch
  • Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Platforma: strona www i aplikacja mobilna Fortuny
  • Użytkownicy bukmachera, którzy spełnią warunki promocji otrzymają 1400 punktów FKP, co odpowiada kwocie 10 PLN
  • Zakłady przegrane bądź wygrane!
  • Promocja nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych, Hitu Dnia i Eksperta+
  • Prezent bukmacherski zostanie przypisany do profili graczy w dniu 10.06.2019 do godz. 23:59
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button