300 PLN na decydujące mecze mundialu!

Mistrzostwa świata wkraczają w decydującą fazę. Bukmacher LV BET przygotował bonus 300 PLN dla wszystkich, którzy najważniejsze mecze mundialu chcą obstawiać z pokaźniejszą stawką!

Promocja obowiązuje do dnia 15 lipca, czyli do niedzieli, w której odbędzie się wielki finał MŚ 2018. Aby z niej skorzystać, trzeba być posiadaczem konta na stronie www.LvBET.pl. Rejestracji można dokonać w każdej chwili!

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany w LV BET, nie zapomnij wpisać LV BET kod promocyjny!

Minimalny depozyt kwalifikujący się do mistrzowskiego bonusu to 25 PLN. Maksymalnie można zgarnąć 300 PLN. Na jedno konto organizator przelewa tylko jeden bonus!

Wielkość premii uzależniona jest do wpłaconych środków na konto bukmacherskie. LV BET graczom przyznaje 25% wartości ich wpłaty promocyjnej.

Użycie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko przy kuponach kombi posiadających co najmniej 3 zdarzenia. Łączny kurs kuponu musi wynosić minimum 2.50, a każde zdarzenie – 1.25 lub więcej.

Dodatkowe środki promocyjne mogą być wykorzystane w ciągu 30 dni od ich przyznania. Po tym terminie zostaną anulowane i nie będzie możliwości, by je odzyskać.

Jeżeli jeszcze nie macie swoich faworytów, sprawdźcie najnowsze typy MŚ 2018 na to, kto wygra MŚ 2018!

Tylko do końca mundialu w LV BET aktywny jest bonus powitalny 1500 PLN oraz wiele innych ofert specjalnych!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image