Freebet 50 PLN eToto. Bez kodu promocyjnego!

Firma bukmacherska eToto przygotowała dla swoich graczy freebet 50 PLN. Jeżeli chcesz go otrzymać, nie jest ci potrzebny specjalny kod promocyjny. Wystarczy, że zagrasz mobilnie na swoich faworytów!

Freebet 50 PLN eToto. Bez kodu promocyjnego!

Oferta specjalna obowiązuje do odwołania. Skierowana jest do osób, które są posiadaczami kont na stronie www.eToto.pl, bądź założą je w okresie trwania promocji. Rejestracja jest darmowa i legalna!

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Aby zostać uczestnikiem akcji, nie trzeba się do niej zapisywać. Po spełnieniu wymagań podanych w regulaminie (a także poniżej, na naszym blogu), gracz otrzyma powiadomienie o przyznaniu premii. Jego jedynym zadaniem jest zatwierdzenie upominku. 50 PLN freebetu powinno zostać zaksięgowane maksymalnie w ciągu 10 minut.

Jakie warunki musi spełnić kupon, by został wzięty pod uwagę w tej promocji? Oto lista punktów wyszczególnionych przez organizatora:

  • Pojedyncze postawione na wydarzenia live;
  • Minimalna stawka: 50 zł;
  • Minimalny kurs: 1,95;
  • Rozliczone jako wygrane bądź przegrane;
  • Postawione na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet).
legalny bukmacher etoto
legalny bukmacher etoto

Każdy z graczy ma prawo do otrzymania tylko jednego doładowania konta. Trzeba podkreślić, że promocja jest dostępna jedynie na urządzeniach mobilnych, co oznacza, że kupony zagrane w tradycyjnej wersji strony internetowej nie będą się kwalifikowały!

Warto też wspomnieć, że nadal można odebrać bonus powitalny eToto 2000 PLN!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image