Miliony dla klientów Fortuny podczas MŚ 2018

Firma bukmacherska Fortuna opublikowała pierwszy raport związany z promocjami na mistrzostwa świata 2018. Liczba bonusów oraz ich wartości, jakimi obdarowano graczy, robią niesamowite wrażenie!

Miliony dla klientów Fortuny podczas MŚ 2018
Miliony dla klientów Fortuny podczas MŚ 2018

Promocje na Mundial 2022 pojawiały się u wszystkich polskich bukmacherów, jednak Fortuna miała ich wyjątkowo dużo i były dostępne regularnie niemal codziennie. Łącznie w czerwcu bukmacher obdarował graczy bonusami o łącznej wartości przekraczającej 3 miliony złotych.

Jak informuje Fortuna, największą popularnością wśród klientów cieszyły się następujące produkty oraz akcje promocyjne: Happy Hours, Mistrzowskie Wtorki, Spoko Typ, Ekspert+.

– Cieszę się, że mundialowe propozycje Fortuny zostały tak dobrze przyjęte przez Klientów. Naszym celem było stworzenie prostych mechanizmów promocyjnych, by jak największa grupa graczy mogła skorzystać z oferty specjalnej i bonusów Fortuny. Długo przygotowywaliśmy się do tych Mistrzostw, dlatego patrząc na wyniki finansowe z ostatnich tygodni czujemy dużą satysfakcję, mówi Konrad Komarczuk, CEO Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Wysokie wygrane bukmacherskie

Rosyjski mundial to doskonała okazja do obstawiania na zakłady bukmacherskie. Kibice piłkarscy w całej Polsce korzystali z niej bardzo często. Najwyższa wygrana w trakcie turnieju to 102 tysiące złotych. Warto jednak wspomnieć również o graczu, który poprawnie wytypował wyniki meczów Kolumbia-Japonia, Polska-Senegal i Rosja-Egipt – za zagrane 5 złotych wygrana wyniosła aż 25 tysięcy!

Wysoka wygrana w Fortunie na MŚ 2018
Wysoka wygrana w Fortunie na MŚ 2018

Mundial w Fortunie. Bonus powitalny 150 PLN!

Mistrzostwa świata 2018 jeszcze nie dobiegły końca, dlatego w Fortunie cały czas można odebrać wyjątkowy bonus powitalny 150 PLN! Pamiętajcie, by w formularzu rejestracyjnym wpisać Fortuna kod promocyjny!

Konto u legalnego bukmachera Fortuna można założyć bezpośrednio w portalu internetowym www.eFortuna.pl.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button