Kolejna oferta specjalna na El Clasico u legalnego bukmachera! TOTALbet dla swoich graczy przygotował na niedzielny mecz Barcelony z Realem bonus o równowartości 45 PLN!

45 PLN na Barcelona - Real w TOTALbet!
45 PLN na Barcelona – Real w TOTALbet!

Oferta specjalna dostępna jest tylko w przypadku kuponów SOLO lub AKO, które postawione zostaną z salda głównego za dokładnie 45 PLN. Oczywiście, dotyczy to tylko zakładów zagranych w TOTALbet!

Kupon promocyjny musi zawierać przynajmniej jeden typ związany ze spotkaniem niedzielnym FC Barcelona – Real Madryt. Kurs łączny nie może wynieść mniej niż 2,00.

Akcja na El Clasico dostępna jest do 28 października do godziny 18.00. Każdy z uczestników może odebrać w ramach oferty tylko i wyłącznie jeden bonus o wartości 45 PLN.

Dodatkowe środki przyznane w promocji na Gran Derbi mogą być wykorzystane na dowolne wydarzenia sportowe znajdujące się w ofercie bukmachera TOTALbet. W razie jakichkolwiek wątpliwości, należy zapoznać się ze szczegółowym regulaminem oferty.

Bonus specjalny na Gran Derbi!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w TOTALbet, pamiętaj, że możesz założyć je w każdej chwili. Jest to jedyny bukmacher w Polsce, gdzie nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych. Już teraz możecie zapoznać się z tym, czym jest konto tymczasowe TOTALbet.

Jakie bonusy powitalne przygotował dla swoich graczy legalny bukmacher TOTALbet? Możesz to sprawdzić w każdej chwili, odwiedzając portal www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu