45 PLN na Barcelona – Real w TOTALbet!

Kolejna oferta specjalna na El Clasico u legalnego bukmachera! TOTALbet dla swoich graczy przygotował na niedzielny mecz Barcelony z Realem bonus o równowartości 45 PLN!

45 PLN na Barcelona - Real w TOTALbet!
45 PLN na Barcelona – Real w TOTALbet!

Oferta specjalna dostępna jest tylko w przypadku kuponów SOLO lub AKO, które postawione zostaną z salda głównego za dokładnie 45 PLN. Oczywiście, dotyczy to tylko zakładów zagranych w TOTALbet!

Kupon promocyjny musi zawierać przynajmniej jeden typ związany ze spotkaniem niedzielnym FC Barcelona – Real Madryt. Kurs łączny nie może wynieść mniej niż 2,00.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Akcja na El Clasico dostępna jest do 28 października do godziny 18.00. Każdy z uczestników może odebrać w ramach oferty tylko i wyłącznie jeden bonus o wartości 45 PLN.

Dodatkowe środki przyznane w promocji na Gran Derbi mogą być wykorzystane na dowolne wydarzenia sportowe znajdujące się w ofercie bukmachera TOTALbet. W razie jakichkolwiek wątpliwości, należy zapoznać się ze szczegółowym regulaminem oferty.

https://blogbukmacherski.pl/bonus-specjalny-na-gran-derbi/

Jeżeli nie masz jeszcze konta w TOTALbet, pamiętaj, że możesz założyć je w każdej chwili. Jest to jedyny bukmacher w Polsce, gdzie nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych. Już teraz możecie zapoznać się z tym, czym jest konto tymczasowe TOTALbet.

Jakie bonusy powitalne przygotował dla swoich graczy legalny bukmacher TOTALbet? Możesz to sprawdzić w każdej chwili, odwiedzając portal www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image