Zakłady Bukmacherskie Etoto na niedzielny pojedynek FC Barcelony z Realem Madryt przygotowały freebet w wysokości 50 PLN. Co trzeba zrobić, by go odebrać?

Freebet 50 PLN na El Clasico w Etoto!
Freebet 50 PLN na El Clasico w Etoto!

Etoto dołącza do legalnych bukmacherów, którzy przedstawili już swoją ofertę na najbliższe Gran Derbi. Do tej pory akcje promocyjne na to wydarzenie ogłosili Fortuna oraz LV BET. O każdej z ofert możecie przeczytać, klikając w nazwę odpowiedniego portalu.

Bukmacher Etoto na niedzielny mecz w La Liga przygotował freebet w wysokości 50 PLN. Aby go otrzymać, należy spełnić kilka prostych warunków, w tym jeden, najważniejszy: zagrać na Barcelona – Real w Zakładach Na Żywo!

Minimalny kurs zakładu kwalifikacyjnego to 1.95, natomiast stawka – 100 PLN brutto. Dodatkowe środki przyznawane są tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy kupon promocyjny zostanie rozliczony jako przegrany.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

zakłady na gran derbi 2018
zakłady na gran derbi 2018

Aby zgarnąć 50 PLN w formie freebetu, należy zatwierdzić jego otrzymanie, poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku w powiadomieniu pop-up. Powinno ono pojawić się na odpowiednim profilu w ciągu 20 minut od momentu rozliczenia kuponu.

Nie masz jeszcze konta w Etoto? Możesz założyć je w każdej wolnej chwili i to w całości przez internet! Oficjalna strona bukmachera to www.Etoto.pl! W portalu można zapoznać się z najnowszą ofertą powitalną!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.