Zakłady Bukmacherskie Etoto na niedzielny pojedynek FC Barcelony z Realem Madryt przygotowały freebet w wysokości 50 PLN. Co trzeba zrobić, by go odebrać?

Freebet 50 PLN na El Clasico w Etoto!
Freebet 50 PLN na El Clasico w Etoto!

Etoto dołącza do legalnych bukmacherów, którzy przedstawili już swoją ofertę na najbliższe Gran Derbi. Do tej pory akcje promocyjne na to wydarzenie ogłosili Fortuna oraz LV BET. O każdej z ofert możecie przeczytać, klikając w nazwę odpowiedniego portalu.

Bukmacher Etoto na niedzielny mecz w La Liga przygotował freebet w wysokości 50 PLN. Aby go otrzymać, należy spełnić kilka prostych warunków, w tym jeden, najważniejszy: zagrać na Barcelona – Real w Zakładach Na Żywo!

Minimalny kurs zakładu kwalifikacyjnego to 1.95, natomiast stawka – 100 PLN brutto. Dodatkowe środki przyznawane są tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy kupon promocyjny zostanie rozliczony jako przegrany.

zakłady na gran derbi 2018
zakłady na gran derbi 2018

Aby zgarnąć 50 PLN w formie freebetu, należy zatwierdzić jego otrzymanie, poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku w powiadomieniu pop-up. Powinno ono pojawić się na odpowiednim profilu w ciągu 20 minut od momentu rozliczenia kuponu.

Nie masz jeszcze konta w Etoto? Możesz założyć je w każdej wolnej chwili i to w całości przez internet! Oficjalna strona bukmachera to www.Etoto.pl! W portalu można zapoznać się z najnowszą ofertą powitalną!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu