15 sierpnia odbędzie się spotkanie, którego stawką będzie Superpuchar Europy. W tym roku wyjątkowo w meczu o to trofeum zmierzą się dwa kluby z tego samego miasta. Kto, według bukmacherów, osiągnie pierwszy sukces w nowym sezonie?

Superpuchar Europy 2018. Kto faworytem bukmacherów?
Superpuchar Europy 2018. Kto faworytem bukmacherów?

Spotkania pomiędzy Realem Madryt a Atetico zawsze budzą ogromne emocje. Sierpniowa potyczka obu tych ekip będzie elektryzować jeszcze bardziej, gdyż na neutralnym terenie dojdzie do walki o Superpuchar Europy, czyli najcenniejsze klubowe trofeum na naszym kontynencie.

„Królewscy” są tylko lekkim faworytem środowego starcia. Na ich zwycięstwo kursy wahają się w granicach dwudziestu groszy mniej, niż w przypadku rywali. Z zespołu odszedł Cristiano Ronaldo, co mogło mieć naprawdę spory wpływ na notowania.

Patrząc na aktualne kursy, mało prawdopodobne wydaje się, by w regulaminowym czasie gry derbowe spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Generalnie rzecz ujmując, najbardziej realne jest to, iż padną co najmniej dwa gole.

Mało który bukmacher uważa, iż tylko jeden z zespołów zdobędzie w środę gola. Może to zapowiadać naprawdę ogromne emocje.

typy na superpuchar 2018

Gdzie można obstawiać Superpuchar Europy? Zakłady na to ważne wydarzenie są już od pewnego czasu dostępne u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Na ten moment najciekawiej wygląda oferta LV BET, eToto oraz Fortuny. Jeżeli nie macie tam kont, możecie założyć je w każdej wolnej chwili – zajmuje to dosłownie kilka minut!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu