Betclic Combi Crush – 50 PLN na 1/8 finału Ligi Mistrzów i 1/16 Ligi Europy!

Bukmacher Betclic w dniach 17-20 lutego ma dla graczy ofertę specjalną Combi Crush, w ramach której do zdobycia jest 50 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu. Nie ma znaczenia, ile meczów sprawi typerom psikusa!

Betclic Combi Crush - 50 PLN na 1/8 finału Ligi Mistrzów i 1/16 Ligi Europy!
Betclic Combi Crush – 50 PLN na 1/8 finału Ligi Mistrzów i 1/16 Ligi Europy!

Masz typy na Ligę Mistrzów? Zobacz też Combi Crush!

18 lutego to dzień, na który czekało bardzo wielu fanów piłki nożnej. Właśnie we wtorek o godzinie 21.00 powracają rozgrywki Ligi Mistrzów i to juz w fazie pucharowej, czyli tej, w jakiej nigdy nie brakuje emocji!

Jeżeli macie już swoje typy na Ligę Mistrzów, być może zainteresuje was specjalna oferta specjalna bukmachera Betclic, dzięki której do zdobycia jest nawet 50 złotych zwrotu w przypadku bukmacherskiego niepowodzenia.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Jak to dokładnie działa? Krok pierwszy – zapisanie się do akcji promocyjnej na stronie www.Betclic.pl. Krok drugi – zagranie kuponu zgodnego z regulaminem oferty.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Jak dostać zwrot na mecze w Betclic Polska?

Jeżeli ktoś ma już konto w Betclic (a więc wpisał Betclic kod promocyjny i wykorzystał cashback 550 złotych), może bez najmniejszego problemu przystąpić do tej promocji. Istotne jest to, by postawić kupon taki, jakiego wymaga bukmacher!

Polscy Bukmacherzy

Kwalifikacyjny zakład musi być zagrany za co najmniej 50 złotych. Musi zawierać przynajmniej 5 meczów po łącznym kursie 5.00. Uwaga! Zwrot jest przyznawany bez względu na to, ile spotkań okaże się nietrafionych!

Promocja jest ważna do 20 lutego. Jeżeli chcemy z niej skorzystać, nie pozostaje nam nic innego, jak sprawdzić rozpiskę najbliższych meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy oraz zagrać na swoich faworytów.

Betclic kod promocyjny 2020. Bonus 550 zł na start!

Przypominamy, że w opisywanej ofercie specjalnej można zgarnąć zwrot tylko w przypadku grania na piłkarskie europejskie puchary. Rozgrywki ligowe i tym podobne nie są brane pod uwagę.

Cały czas nowi gracze mogą na stronie www.Betclic.pl odebrać wyjątkowy cashback w wysokości 550 PLN. Potrzebny jest do tego kod promocyjny KOD550, który można wpisać na www.Betclic.pl przy zakładaniu profilu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image