Fortuna Pewniak LIVE. Każdy dostaje 20 PLN bez obrotu za obstawianie LM!

Wystarczy postawić dwa mecze z 1/8 finału Ligi Mistrzów, by odebrać bonus 20 PLN bez obrotu! Właśnie tak działa promocja Fortuna Pewniak LIVE!

Fortuna Pewniak LIVE. Każdy dostaje 20 PLN bez obrotu za obstawianie LM!
Fortuna Pewniak LIVE. Każdy dostaje 20 PLN bez obrotu za obstawianie LM!

Fortuna Pewniak LIVE – co to takiego?

Aby skorzystać z tej oferty specjalnej, potrzebne jest darmowe konto typerskie, które trzeba założyć na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Cały proces nie zajmuje wiele czasu, a dzięki niemu można legalnie obstawiać mecze online z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Aktualny Fortuna kod promocyjny brzmi BETONLINE. Można go wpisać jedynie przy zakładaniu profilu. Na nowych graczy czeka 20 PLN od razu po rejestracji konta, a do tego nawet 1000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz do 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka, także na mecze Ligi Mistrzów czy Ligi Europy!

Legalny bukmacher Betfan - Kod promocyjny "BETFAN" na zakład bez ryzyka 100 PLN
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Oferta specjalna Fortuna Pewniak LIVE to jedyna w swoim rodzaju akcja, dzięki której do zgarnięcia jest premia 20 PLN bez obrotu! Środki są przyznawane w formie punktów, które wykorzystać można na stawianie zakładów internetowych na dowolny sport.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Bonus na 1/8 finału LM. Jak go odebrać?

Co trzeba zrobić, by zgarnąć bonus? Najważniejsze jest postawienie dwóch kuponów promocyjnych. Pierwszy z nich musi być zagrany we wtorek, a drugi w środę. Stawka każdego nie może wynieść mniej niż 20 PLN brutto, a na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno spotkanie z 1/8 finału Ligi Mistrzów.

  • Tylko oferta LIVE na Ligę Mistrzów (1/8 finału)
  • Kupony: AKO i MAXIKOMBI
  • Na stronie WWW i aplikacji mobilnej
  • Data: 18-19.02.2020
  • Stawka : minimum 20 PLN
  • Gracze, którzy spełnią warunki promocji otrzymają 2800 punktów FKP, co odpowiada kwocie 20 zł.
  • Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.

Uwaga! Oferta dotyczy tylko zakładów LIVE. Oznacza to, że nie kwalifikują się do niej zakłady z oferty pre-match, czyli takiej, w której znajdują się typy na spotkania jeszcze przed ich rozpoczęciem.

W promocji brana jest pod uwagę też Fortuna aplikacja mobilna. Można zatem grać z dowolnego miejsca z internetem!

Wygrany kupon czy przegrany? Żadna różnica!

Nie ma znaczenia czy kupon promocyjny będzie wygrany, czy przegrany. Fortuna daje graczom środki w każdym przypadku. Istotne jest to, by spełnić warunki, o których pisaliśmy powyżej.

Jeden gracz może odebrać tylko jeden bonus. Więcej zagranych kuponów nie oznacza zdobycia pokaźniejszej premii, tak samo jak wtorkowych zakładów nie można zastąpić środowymi itp.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button