Nie trzeba weryfikować danych podanych przy rejestracji, by otworzyć dostępne w Betclic konto tymczasowe. Już teraz można sprawdzić, co to jest i w jaki sposób działa! Czy obstawianie bez dowodu rzeczywiście jest możliwe?

Betclic konto tymczasowe. Co to jest, jak działa? Obstawianie bez weryfikacji danych!
Betclic konto tymczasowe. Co to jest, jak działa? Obstawianie bez weryfikacji danych!

Betclic weryfikacja konta

Wśród typerów z naszego kraju bukmacher bez dowodu jest wyjątkowo popularnym tematem. Jeszcze do niedawna dostępne było jedynie STS konto tymczasowe oraz Fortuna konto tymczasowe. Teraz buków bez weryfikacji jest coraz więcej, a to dobra wiadomość dla każdego obstawiającego!

W jaki sposób działa przygotowane przez Betclic konto tymczasowe? Jest to nazwa profilu, który można założyć bez konieczności weryfikowania danych podanych w formularzu rejestracyjnym.

Betclic kod promocyjny
Darmowy zakład bukmacherski bez ryzyka – Betclic kod promocyjny

Jak obstawiać bez dowodu w Betclic Polska?

Najprościej wytłumaczyć można to tak, że bukmacher nie wymaga od graczy przesyłania skanu dowodu osobistego bądź innych podobnych dokumentów. To wygodna opcja, bo dzięki niej można od razu po rejestracji przejść do wpłaty i obstawiania za prawdziwe pieniądze!

Wszystko, oczywiście, odbywa się w stu procent zgodnie z prawem, a to dlatego, że Betclic legalny bukmacher posiada odpowiednie licencje Ministerstwa Finansów. Z każdym dniem przybywa mu nowych graczy i to nie tylko za sprawą oferty, ale również cashbacku na start do 500 złotych!

⭐️ Konto tymczasowe Betclic ⭐️

  • Możliwość grania od razu po rejestracji
  • Brak konieczności przesyłania skanu dowodu
  • Bezproblemowe przelewy do bukmachera
  • Granie na stronie lub w aplikacji mobilnej
  • 100% legalnie i bezpiecznie!

Korzystanie z konta tymczasowego nie jest niczym, co można by było nazwać igraniem z ogniem czy działaniem na pograniczu prawa. Wszystko dlatego, że bukmacher przygotował dla posiadaczy tego rodzaju profili pewne ograniczenia.

Betclic gra bez dowodu
Betclic gra bez dowodu

Konto tymczasowe Betclic ważne jest przez okres 90 dni od rejestracji. Do tego czasu należy przekazać swoje dane oraz niezbędne dokumenty do ukończenia założenia pełnoprawnego konta.

Betclic bez dowodu

Dodatkowo, konto bez weryfikacji Betclic to ograniczenie wpłat. Posiadacz takiego profilu może przelać do bukmachera maksymalnie 5000 złotych, a do tego nie może przed weryfikacją dokonać jakiejkolwiek wypłaty.

Chętnych do założenia pełnego konta Betclic nie brakuje, a to wszystko, między innymi, za sprawą bonusu powitalnego. Na ten moment dla każdego nowego klienta w Betclic jest nawet 500 złotych jako cashback!

Zwrot przyznawany jest u bukmachera w przypadku przegranej w pierwszym zagranym kuponie. A teraz coś ekstra – kod promocyjny, który jest dostępny jedynie dla nowo zarejestrowanych!

⚠️Każdy nowy gracz może wpisać przy rejestracji kod promocyjny „KOD500” – to jedyna taka okazja! ⚠️

Betclic mecze za darmo
Betclic mecze za darmo

Jak wygląda odbieranie bonusu na start od Betclic Polska? Nie trzeba w tym przypadku grania na żadne pokaźne stawki, bo zwrot może otrzymać zarówno ten kto zagrał kupon za pół tysiąca, jak i gracz z zakładem za 30 złotych!

Betclic bonus na start, czyli 500 PLN ekstra!
⏬⏬⏬

  1. Rejestracja na Betclic.pl (teraz bez dowodu!)
  2. Kod promocyjny KOD500
  3. Zagranie pierwszego kuponu
  4. Porażka? W takim przypadku 100% zwrotu do kwoty 500 złotych!
  5. Wygrana? Cała kwota trafia na konto gracza!

Każdy zarejestrowany w Betclic może oglądać darmowe mecze w internecie, sprawdzać statystyki poszczególnych drużyn czy obstawiać w specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne!

Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 500 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

Aktualny kod promocyjny to KOD500. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 500 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu