Betclic konto tymczasowe. Co to jest, jak działa? Obstawianie bez weryfikacji danych!

Nie trzeba weryfikować danych podanych przy rejestracji, by otworzyć dostępne w Betclic konto tymczasowe. Już teraz można sprawdzić, co to jest i w jaki sposób działa! Czy obstawianie bez dowodu rzeczywiście jest możliwe?

Betclic konto tymczasowe. Co to jest, jak działa? Obstawianie bez weryfikacji danych!
Betclic konto tymczasowe. Co to jest, jak działa? Obstawianie bez weryfikacji danych!

Betclic konto tymczasowe a weryfikacja danych

Wśród typerów z naszego kraju bukmacher bez dowodu jest wyjątkowo popularnym tematem. Jeszcze do niedawna dostępne było jedynie STS konto tymczasowe oraz Fortuna konto tymczasowe. Teraz buków bez weryfikacji jest coraz więcej, a to dobra wiadomość dla każdego obstawiającego!

W jaki sposób działa przygotowane przez Betclic konto tymczasowe? Jest to nazwa profilu, który można założyć bez konieczności weryfikowania danych podanych w formularzu rejestracyjnym.

Betclic konto tymczasoweTAK
Betclic kod promocyjnyKOD550
Betclic rejestracja kontaBetclic.pl

Jak obstawiać bez dowodu w Betclic Polska?

Najprościej wytłumaczyć można to tak, że bukmacher nie wymaga od graczy przesyłania skanu dowodu osobistego bądź innych podobnych dokumentów. To wygodna opcja, bo dzięki niej można od razu po rejestracji przejść do wpłaty i obstawiania za prawdziwe pieniądze! Weryfikacja konta bukmacherskiego często jest długotrwała, a przecież chcemy jak najszybciej typować zakłady.

Wszystko, oczywiście, odbywa się w stu procent zgodnie z prawem, a to dlatego, że Betclic legalny bukmacher posiada odpowiednie licencje Ministerstwa Finansów. Z każdym dniem przybywa mu nowych graczy i to nie tylko za sprawą oferty, ale również cashbacku na start do 200 złotych!

⭐️ Konto tymczasowe Betclic ⭐️

  • Możliwość grania od razu po rejestracji na www.Betclic.pl
  • Brak konieczności przesyłania skanu dowodu
  • Bezproblemowe przelewy do bukmachera
  • Granie na stronie lub w aplikacji mobilnej
  • 100% legalnie i bezpiecznie!

Korzystanie z konta tymczasowego nie jest niczym, co można by było nazwać igraniem z ogniem czy działaniem na pograniczu prawa. Wszystko dlatego, że bukmacher przygotował dla posiadaczy tego rodzaju profili pewne ograniczenia.

Konto tymczasowe Betclic ważne jest przez okres 90 dni od rejestracji. Do tego czasu należy przekazać swoje dane oraz niezbędne dokumenty do ukończenia założenia pełnoprawnego konta.

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Betclic bez dowodu – jak grać bez weryfikacji konta?

Dodatkowo, konto bez weryfikacji Betclic to ograniczenie wpłat. Posiadacz takiego profilu może przelać do bukmachera maksymalnie 5000 złotych, a do tego nie może przed weryfikacją dokonać jakiejkolwiek wypłaty.

Chętnych do założenia pełnego konta Betclic nie brakuje, a to wszystko, między innymi, za sprawą bonusu powitalnego. Na ten moment dla każdego nowego klienta w Betclic jest nawet 500 złotych jako cashback!

Zwrot przyznawany jest u bukmachera w przypadku przegranej w pierwszym zagranym kuponie. A teraz coś ekstra – kod promocyjny, który jest dostępny jedynie dla nowo zarejestrowanych!

⚠️Każdy nowy gracz może wpisać przy rejestracji kod promocyjny „KOD550” – to jedyna taka okazja! ⚠️

Betclic mecze za darmo
Betclic mecze za darmo

Jak wygląda odbieranie bonusu na start od Betclic Polska? Nie trzeba w tym przypadku grania na żadne pokaźne stawki, bo zwrot może otrzymać zarówno ten kto zagrał kupon za pół tysiąca, jak i gracz z zakładem za 30 złotych!

Betclic bonus na start, czyli 200 PLN ekstra!
⏬⏬⏬

  1. Rejestracja na Betclic.pl (teraz bez dowodu!)
  2. Kod promocyjny KOD550
  3. Zagranie pierwszego kuponu
  4. Porażka? W takim przypadku 100% zwrotu do kwoty 200 złotych!
  5. Wygrana? Cała kwota trafia na konto gracza!

Każdy zarejestrowany w Betclic może oglądać darmowe mecze w internecie, sprawdzać statystyki poszczególnych drużyn czy obstawiać w specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne!

Ile trwa sprawdzanie danych w Betclic?

Konto tymczasowe, jak sama jego nazwa na to wskazuje, jest tylko dodatkiem, który ma ułatwić rozpoczęcie obstawiania u bukmachera. Granie bez weryfikacji nie zastąpi nigdy konto pełnoprawnych i chyba trudno było zakładać, że mogłoby być inaczej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Wszyscy typerzy mogą w dowolnym momencie przejść przez proces weryfikacji danych. Nie jest to nic skomplikowanego, bo sprowadza się jedynie do przesłania skanu (lub zdjęcia) dokumentu tożsamości.

A ile trwa weryfikacja w Betclic? Podobnie jak weryfikacja w STS, na sprawdzanie danych bukmacher wcale nie potrzebuje dużo czasu. Zazwyczaj dowiecie się, iż wasze konto zostało w pełni aktywowane w ciągu paru minut od przesłanie dokumentu.

Oczywiście, czas potrzebny na rozpatrzenie waszego wniosku weryfikacyjnego może się znacząco wydłużyć, gdy będziecie ten proces wykonywać w godzinach nietypowych albo podczas trwania jakiejś wyjątkowo atrakcyjnej promocji (np. gdy pojawi się jakiś nowy Betclic bonus powitalny).


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 60

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button